مزایای خرید اینترنتی پارچه چیست؟

مزایای خرید اینترنتی پارچه چیست؟ آیا می توان به تامین کننده هایی که ادعای فروش پارچه درجه یک با قیمت مقطوع را دارند اعتماد نمود؟ راه های افزایش سود در این معاملات را می دانید؟
اگر شما نیز حداقل ۱۵ سال سن داشته باشید یا حداقل یکی از افراد خانواده شما به این سن رسیده باشید قطع به یقین از نعمت داشتن اینترنت در کشور برخوردارید و بسته به صنف فعالیتی و شغلتان ممکن است گاهی به جستجو در سایت های معتبر از جمله گوگل بپردازید و به دنبال آخرین اخبار حوزه خود بگردید.
اما با اینکه روز به روز کل دنیا به استفاده از اینترنت و بازاریابی اینترنتی و معاملات فرامرزی و دنیای مجازی روی می آورد هنوز هم بین بازاری های کشور ما اعتماد به دنیای مجازی در حداقل است و خیلی کم از این راه به دنبال تامین کننده می گردند.
عزیزان تا به این حال فکر کرده اید از طریق همین سایت گوگل می توانید آدرس و شماره تلفن یا حداقل یک راه ارتباطی با مدیر فروش یکی از کارخانه هایی که پارچه مورد نیاز شما را تولید و تامین می نمایند پیدا نمایید و در زمینه همکاری قدمی بردارید؟
چرا به جای اینکه مدام از بنکداران و واسطه های بازار خرید انجام می دهید فکری دیگر نکرده و با دست اول محصولتان ارتباط نگیرید؟
به جای اینکه چک هایتان دست بازاری ها باشد، چرا مستقیما خود کارخانه مسئول نقد کردن چک شما نباشد؟
البته در ابتدای خرید از کارخانه و تولیدی باید نقدا وجه متراژ پارچه خریداری شده خود را پرداخت نمایید و سپس با افزایش اعتبار خود اقدام به خرید های چکی و ضمانتی نمایید.

پارچه آیدا یکی از شرکت هایی است که در زمینه انواع پارچه خصوصا پارچه فاستونی، پارچه پیراهنی و پارچه بیمارستانی و پارچه مبلی اقدام به تامین انواع مدل های مختلف و مورد نیاز مشتری های خود کرده است.
از این شرکت تمامی نیاز های پارچه خود را تامین کرده و تبدیل به یکی از مشتری های ثابت ما شوید تا بتوانید در آینده ای نزدیک شاهد رشد اقتصادی بیشتری نسبت به رقبایتان برای خود باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.