تعریف پارچه ارزان

تعریف پارچه ارزان چیست؟ چرا همه به دنبال ارزان ترین نرخ برای خرید پارچه مورد نیاز خود می گردند؟ منظور از قیمت ارزان و پایین برای تهیه پارچه چیست؟ کدام کارخانه ارزان ترین قیمت فروش پارچه را اعلام کرده است؟
تا چندین سال پیش وقتی صحبت از پارچه ارزان می شد همه ضایعات یا پارچه های درجه یک، یک و نیم یا دو را در نظر می گرفتند که به خاطر مشکلاتی که برای پارچه به وجود آمده بود یا اینکه متراژ زیر طاقه قیمت پایین تری از نرخ اصلی برای فروششان در نظر گرفته می شد.
اما امروزه با افزایش رقابت در بین فروشندگان و عرضه کنندگان پارچه با متراژ بالا حتی اختلاف قیمت تا ۵۰ تومان نیز ممکن است سبب ارزان تر شدن پارچه شود.
البته نباید دست واسطه هایی که تنها برای مدت کوتاهی برای رهایی از مشکلات مالی شان حاضرند با ضرر خود سبب نقد شدن پارچه ای که در اختیار دارند نرخ بازار را بهم میریزند را نادیده گرفته و گولشان را خورد بلکه توجه داشت قرار است کدام مجموعه و شرکت یا نساجی نرخ ارزانی را به ما اعلام نماید.
همیشه دقت داشته باشید از صاحبان برند و نام خرید کنید، زیرا این مراکز هیچگاه برای حتی مدت کوتاهی نیز حاضر نیستند نام برندشان در خاطر مشتری کدر شود.

فراموش نکنید تعریفی که برای پارچه ارزان در نظر گرفته می شود همیشه منظور قیمت پایین نیست بلکه در اصل بسته به کیفیتی که قرار است ارائه شود قیمت را مقایسه کرده و اگر به خرید می ارزید آن پارچه را ارزان در نظر بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.