قیمت پارچه ارزان فاستونی آیدا

قیمت پارچه ارزان فاستونی آیدا که شامل کالیته های پلی استر ویسکوز با نخ فیلامنت می شود را چرا از طریق سامانه پیامکی شرکت دریافت نمی کنید تا هزینه ای بابت استعلام قیمت ماهیانه خرج نکرده باشید.
پارچه فاستونی یکی از اصلی ترین محصولاتی است که این مجموعه به بازار عرضه می دارد و تمامی سعی اکثریت افراد را بر این گماشته تا بیشترین تنوع کالیته و جنس را با رنگبندی مختلف داشته باشند.
چند روز پیش در یکی از دفاتر شمالی شرکت و مجموعه مشتری قرار داشت و برای مدارس آن منطقه قصد خرید پارچه فاستونی فیلافیل ساده برای فرم اداری و مدارس داشت و از کالیته ها خوشش آمده بود، هنگامی به بحث مالی رسیدیم به یکباره کل دیالوگ های خود را عوض کرده و قصد حتی این را داشت تا بابت خرید سر ما به عنوان مشتری منت بگذارد.
گفت من یکی دو طاقه که نمیخوام که قصد دارید نقدی معامله کنم، میبرم می فروشم چک مشتری رو براتون میارم، چک من پاس نشه بلاخره بین همه اون چک هایی که براتون میارم بعضی هاش پاس میشه.
همکارم برای چند لحظه مات این همه گستاخی به عنوان خریدار مانده بود و اما بر حسب وظیفه ای که داشت به بهترین شکل ممکن پاسخگوی ایشان شد.
عزیزانی که عین این مشتری معتقدند در این آشفته بازار اقتصادی ایران نمی توان فعالیت مناسبی خصوصا در جهت پرداخت نقدی داشت شرایط تولیدکننده و خواب سرمایه و همچنین ریسک معاملات چکی را در نظر داشته باشند.
بهتر است پارچه در انبار بماند تا اینکه از لحاظ مالی سوخت شود.
پس وقتی قرار است همکاری خود را با مجموعه فروش پارچه فاستونی آغاز نمایید ابتدائا تمامی معاملاتتان را نقدی انجام دهید تا بتوانید رضایت خاطر و اعتماد فروشنده را جلب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.