فروش اینترنتی پارچه مانتویی تافته گلدار

فروش اینترنتی پارچه مانتویی با جنس تافته مدل حاشیه دار گلدار یا بدون حاشیه را می توان از طریق سایت های بسیاری پیگیری نمود که تیراژ عمده را می توان از طریق سایت پارچه بازار نیز تهیه نمود.
اگر تا به حال سجاده ترمه را دیده باشید حتما می دانید جنس تافته چه جنسی است زیرا یکی از مدل های تافته همان رویه ایست که پشت ترمه می کشند که تراکم پایینی دارد، اما برای مصرف پوشاکی آن از جمله مانتو زنانه از تراکم بافت بیشتر و همچنین تنوع رنگبندی و طرح بندی بیشتری استفاده خواهد شد.
کار های تافته از لحاظ ظاهر شبیه ساتن هستند با این تفاوت که کار های ساتن لیز هستند اما خشک و رپ نخواهند بود که این دو ویژگی جزو فاکتور هایی است که برای تشخیص تافته بودن جنس مانتو می توانید به کار ببرید.
مدل گلدار که بیشتر گل هایی بر روی حاشیه پارچه کار شده باشد بسیار شیک و تنوعی جذاب برای مانتو های اسپرت مجلسی می باشد که مورد پسند بسیاری از خانم های جوان قرار گرفته است و همین امر تعداد بالایی از تولیدکنندگان مانتو را به سمت خرید پارچه مانتویی تافته جذب نموده است تا این عزیزان به دنبال سفارش بافت تولید این پارچه یا خرید نمونه های موجود آن بیفتند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.