فروش پارچه بیمارستانی تترون چهارخانه

برای دلالان صنف پارچه فروش پارچه بیمارستانی تترون ساده و چهارخانه موقعیت خوبی برای سودجویی و همچنین واسطه گری است، اگر می خواهید دلیل آن را بصورت کاملا میدانی و تجربی متوجه شوید، متن زیر را مطالعه نموده و در این رابطه بیندیشید.
منظور از دلالی این است که شما به عنوان فروشنده، پارچه تترون را خریداری نموده و با درصد بالایی به عنوان سود بفروشد، زیرا اگر فروش طبق عرف بازار و با قیمت مقطوع انجام شود، با اینکه باز هم در خرید شاهد وجود واسطه بوده ایم اما ضرر و زیان هنگفتی را پرداخت نکرده ایم، امری طبیعیست که تمامی مشتریان نتوانند به سورس اصلی تولیدکننده پارچه مورد نظرشان از جمله انواع تترون بیمارستانی دست یابند.
اما معمولا سودجویانی که به عنوان واسطه در این حوزه فعالیت دارند انتظار سود بالایی دارند و متاسفانه خارج از این درصد سود بالا معمولا پارچه هایی را که تحویل می دهند با نمونه ای که قبلا ارسال کرده اند همخوانی نداشته و تنها به فکر پارو کردن جیب مشتریان هستند و قصد دارند پول آن ها را به جیب بزنند و کیفیت یا خدمات پس از فروش و مسئولیت بار ارسال شده هیچ معنایی برایشان ندارد.
مواظب باشید در معاملاتی که در زمینه پارچه بیمارستانی انجام می دهید، به علت اینکه حتی خرید های اولتان نیز معمولا تیراژ بالایی دارد، قربانی کلاهبرداری های بازار نشده و کیفیت مرغوبی از پارچه تترون بیمارستانی را تهیه نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.