قیمت اینترنتی پارچه بیمارستانی تترون سبز

آیا تا به حال از طریق سایت های اینترنتی اقدام به استعلام قیمت پارچه تترون بیمارستانی رنگ سبز کرده اید و از نوسانات نرخی آن مطلع هستید؟
چند روز پیش مشتری از کرج با واحد فروش تماس گرفته بود و در زمینه پارچه تترون بیمارستانی استعلام قیمت خواسته بود و یکی از رنگ های درخواستی ایشان سبز مغز پسته ای بود و ادعا کرده بود که ماهیانه نزدیک به ۳۰ هزار متر خرید خواهد داشت.
قیمت عرض ۱٫۵ و ۳ متر را به صورت بسیار مقطوع و کف اعلام کردیم و سپس بعد از چند روز ارتباط مجدد با او متوجه شدیم که نزدیک به ۲۰ درصد پایین تر از نرخ اعلامی ما خرید کرده است و به عزیزان واحد فروش اعلام کرده بود اگر قیمت هاتون مناسب باشه من از این به بعد از شما خرید خواهم کرد و باهاتون کار می کنم در حالیکه قیمتی که ادعای خرید آن را داشت نزدیک به امری محال در صنعت نساجی امروزه اصفهان است زیرا در ماه گذشته نرخ نخ بالا رفته و با این قیمت تولید ممکن نمی شود مگر اینکه تولیدکننده ای از آن دسته همکاران که مشکل فروش و داشتن دپوی بالای محصول را در انبار دارند به تورشان خورده باشد.
عزیزانی که از طریق سایت های اینترنتی اقدام به قیمت گرفتن و سپس خرید پارچه بیمارستانی می کنند توجه داشته باشند که مجموعه تامین کننده معتبر و رسمی باشد تا قربانی کلاهبرداری ها و به روز نشدن اخبار سایت نشده باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.