کارخانه تولیدکننده بهترین پارچه فاستونی

کارخانه های زیادی هستند که به عنوان تولیدکننده پارچه فاستونی خود را بهترین به مشتری معرفی کرده و ادعای محصولات ایده آل را در بازار دارند.
اما در مقام عمل کدام برند پارچه فاستونی است که بهترین بازار است و اصلا چه فاکتور هایی می تواند یک کارخانه را به عنوان بهترین تولیدکننده به مشتریان معرفی خواهد کرد؟
از دید شما به عنوان یک خریدار عمده اولین فاکتور در موفقیت یک تولیدکننده در بازار چیست؟
سه فاکتور مهم را برایتان مشخص می کنیم:

یکی قیمت پارچه فاستونی است که هر روزه رقابت بسیار زیادی را در بردارد به طوری که در اصفهان حقیقتا بازار تماما رقابتی شده و خیلی ساده متاسفانه از پارچه ها کپی شده و با تغییر تار و پود یا تغییر دادن مدل رنگرزی و چاپ یا تکمیل قیمت را پایین آورده تا بازار را به دست بگیرند.

اصلا فراموش نکنید که فاکتور کیفیت پارچه فاستونی نیز مهم است حتی گاهی خیلی بیشتر از هزینه و نرخ خواهد بود، چون اگر قیمت خیلی پایینی نیز برای فاستونی که دارید در نظر بگیرید، باز هم باید کیفیتتان در حدی باشد که مشتری پارچه هایتان را تحویل گرفت، با خود فکر نکند که سرش کلاه گذاشته اید و فقط پولش را به جیب زده اید.

و اما از نظر شرکت بازرگانی پارچه آیدا مهم ترین فاکتور در موفقیت فروش یک کارخانه تولیدکننده پارچه خصوصا برای فاستونی نحوه برخورد شما و برندتان که همان رفتار تجاری شما خواهد بود می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.