نرخ بهترین پارچه فاستونی ایرانی

می دانید داشتن نرخ بهترین پارچه فاستونی ایرانی برای یک مغازه دار از سورس اصلی تولید و بافندگی می تواند بر روی سود ماهیانه فروشش چه تاثیر شگرفی داشته باشد؟
چند روز پیش که در دفتر به همراه چند نفر از همکاران راجع به نرخ های سال ۹۵ پارچه فاستونی های شرکت صحبت می کردیم و تمام سعی را بر این می داشتیم که برای مشتریان بهترین شرایط را فراهم کرده که در قبال خرید های نقدی بیشترین منفعت ها را ببرند و به اصطلاح عامیانه این نقد خرید کردن برایشان بیارزد، تلفنم زنگ خورد و دست بر قضا مغازه داری در یکی از مناطق شمال غربی کشور بود که ادعا کرد ماهیانه تیراژ بالایی پارچه فاستونی ارزان ایرانی نیاز داشته و هنگام شنیدن مدل تسویه ما با حالت تندی گفت، خانم الان که دیگه کسی نقدی خریدش رو انجام نمیده به خاطر ۵۰۰ تومان اختلاف قیمت کلی سرمایه ام رو صرف خرید جنس مغازه م نخواهم کرد.
گفتم: حاج آقا اگر قیمت نقدی که من بهتون میگم حول و حوش چند هزار تومان با نرخ نقدی بازار تفاوتش باشه و نشون بده که این از دست اول و سورس مستقیم پارچه خدمتتون ارسال میشه باز هم برای حتی یه عدل پارچه تون هم نیازی نمی بینید که کمی از پول هاتون رو خرج بفرمایین؟
نرخ دو سه مدل پارچه فاستونی شرکت رو ازم گرفت و گفت من ۵ عدل از همینا می خوام با این قیمت و اصلا نپرسید که چه طوری ارسال میشه و کی دستش می رسه گفت این شماره ها رو بنویس شماره کارتتم برام بفرست و خداحافظی کرد، چند ساعت بعدش هم با واریز هزینه خریدش قطعی شد.

عزیزانی که عین همین مشتری در نگاه اول معتقدید که نباید پارچه را به صورت نقدی خریداری نمایید.
هنگامی که با نرخ های دست اول پارچه فاستونی ایرانی را می خرید می توانید سود فروش بیشتر لحاظ کنید یا حتی کمی قیمت های فروشتان را پایین کشیده و جذب مشتری بیشتری داشته باشید.
به سود های اقتصادی مغازه فکر نکنید نه اینکه چون بقیه به صورت چکی خرید دارند شما هم عین همان کار را انجام دهید، حساب کنید کدام روش خروجی مالی بیشتری برایتان دارد، همان کار را انجام دهید.

بهترین نرخ های پارچه فاستونی ایرانی را به سادگی از طریق شرکت بازرگانی پارچه آیدا تهیه کرده و روند همکاری تان را آغاز نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.