تکمیل بهترین پارچه فاستونی

آیا می دانید تکمیل پارچه فاستونی به بهترین نحو ممکن شامل انجام چه فرآیند هایی خواهد بود و تولیدکننده باید چه فاکتور هایی را در نظر بگیرد؟
پارچه فاستونی گاهی با نخ رنگی و گاهی نیز با الیاف مصنوعی یا حتی درصدی از پشم نیز ممکن است در بافتش به کار برود.
سپس مرحله تکمیل جزو مهم ترین فرآیند هایی است که باید برای این مدل پارچه در نظر گرفته شود زیرا هزینه تولید و سپس تکمیل این پارچه نسبت به سایر انواع پارچه بیشتر بوده و تخصص بالاتری را نیاز خواهد داشت و اگر دستگاه یا متخصصی که مسئول خط تولید است اشتباهی مرتکب شوند صاحب نساجی، مدیر عامل و هئیت مدیره مجبوره هزینه بالایی را بابت این ضرر متحمل گردند.

اگر قرار باشد از پشم در بافتش استفاده شود بهتر است از گونه هایی همچون پشم مرینوس که در ایران نایاب است استفاده شده و از کشور های خارجی خریداری شود تا در مرحله نهایی شاهد تولید پارچه فاستونی پشمی با کیفیت زیردست بالایی باشیم.
اگر پارچه فاستونی پلی استر قرار است به بازار ارائه شود اگر به جای الیاف مصنوعی کامل از الیاف فیلامنت نیز در تولید استفاده شده باشد می توان کیفیت و زیردست بهتری از پارچه را شاهد شد.
می توانید با دیدن نمونه کالیته پارچه فاستونی آیدا و مقایسه آن با سایر رقبایی که در این حوزه فعالیت دارند قضاوت کنید که تکمیل کدام شرکت به بهترین نحو ممکن انجام شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.