بهترین پارچه ایرانی کدام است؟

آیا می دانید بهترین پارچه ایرانی کدام برند است، چه جنسی باید داشته باشد؟ و دارای چه ویژگی ها و مشخصاتی باشد تا اسم بهترین را بر روی آن بگذاریم؟
پارچه ایرانی منظور تمام محصولاتی است که در کارگاه های داخل کشور تولید شده و فرقی ندارد که از نظر کیفی به چه میزان مرغوبیتی داشته باشد.
اما برای اینکه جزو بهترین اجناسی شود که پارچه های ایرانی هستند، باید مشخصاتی از جمله تخصص در هنگام تولید باشد.
به صورت مثال هنگامی که قرار است پارچه فاستونی پلی استری بافته شود، باید برای بافت از الیاف و نخ فیلامنت مصرف شود وگرنه پلی استر خالص بعدا آبرفت پیدا خواهد کرد.
یا در هنگام بافت پارچه ای مانند جنس کودری اگر آبرفت بیشتر از ۱۵ درصد شود دیگر هیچ کدام از تولیدی ها و بنکداران با هر قیمتی که باشد آن را نمی خرند زیرا مصرف کننده نهایی پارچه نخی را با درصد آبرفت بیشتر از ۱۵ مصرف نمی کند.
برای محصولات پیراهن مردانه نیز آبرفت فاکتور بسیار قابل توجهی است که اگر در بین نمونه های ارائه شده باشد، تولیدکننده ای را که از آن خریداری کند دچار ضرر و زیان بالایی خواهد کرد زیرا برندش را به خطر خواهد انداخت.

رنگبندی پارچه ای نیز بسیار بر روی بهتر شدن ارائه این محصول تاثیر مستقیم می گذارد، زیرا هرچقدر تنوع انتخاب مشتری بیشتر شود، طبیعتا جذب سلیقه های متعدد تری را شامل می گردد.

بهترین پارچه پیراهنی را به همراه بهترین پارچه فاستونی با تضمین می توان از برند آیدا و بین کالیته های ارائه شده این شرکت انتخاب نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.