نرخ بهترین پارچه فاستونی مخمل پالتویی

نرخ بهترین پارچه فاستونی مخمل پالتویی که اکثرا شامل درصد پشم ۴۵/۵۵ با وزن ۴۰۰ به بالاست را از کجا استعلام می گیرید و تا چه میزانی به آن اعتماد خواهید داشت؟
پارچه فاستونی مخمل پالتویی را با کار های مخمل اشتباه نگیرید منظور از فاستونی مخمل پارچه هایی است که رویه پارچه زیردستی شبیه به مخمل داشته و وزن سنگینش باعث شده تا در بازار به ان فاستونی مخمل بگویند گرچه خود کار مخمل نیز در بین فاستونی ها خصوصا خارجی ها از جمله برند های enzo , city center هستند اما در بین محصولات فاستونی ایرانی همان وزن های سنگین پارچه فاستونی هستند که زیردست کار به خاطر درصد پشم بالای کار شبیه مخمل شده است.
اما چرا قیمت این پارچه ها همیشه نسبت به کالیته های همدرصد خود بالاتر است و همیشه گران تر هستند؟
خیلی ساده می توان جواب این سوال را یافت، کافیست کمی به نحوه خرید مصرف کننده های جزء توجه کنید، در فصل هایی که پالتو مد می شود هرچقدر پارچه های جذاب تری را داشته باشید و بتوانید مطابق سلیقه آن ها در فروش عمل کنید خیلی راحت می توان قیمت های بالایی را نیز اعلام کنید.

ما انواع پارچه فاستونی مخمل را که مناسب کار های پالتویی باشد با قیمتی بسیار ارزان تر از بازار خصوصا در شهر های بزرگ به شما عزیران خواهیم فروخت تا توانایی رقابت مشتری هایمان در فروش نسبت به رقبا و هم صنفی هایشان بالا رفته و بتوانند تیراژ فروش خود را بالا ببرند، زیرا ما معتقدیم هرچقدر آن ها بیشتر سود کنند، سود ما نیز بیشتر خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.