بهترین پارچه فاستونی در ایران برای فروش

بهترین پارچه فاستونی در ایران برای فروش برندی است که بنا به نیاز بازار نرخ گذاری و کیفیت داشته باشد تا بتوان در زمینه پخش آن تصمیم گیری کرد.
تصور کنید به عنوان کسی که در زمینه خرید و فروش پارچه فاستونی فعالیت می کنید کسی در سال ۹۴-۹۵ قیمت فاستونی ۴۵/۵۵ را با نرخ ۵۰ تومان به صورت عمده پیشنهاد کند و شرکت بسیار معتبر و گردن کلفتی باشد، آیا در برای خدماتی که برایتان در نظر گرفته باشد این نرخ را قبول خواهید کرد و او را بهترین مرکز فروش خواهید دانست؟
طبیعتا جوابتان خیر است و حتی به یک ثانیه نیز به قضیه فکر نمی کنید که کمی وسوسه شوید تا به پیشنهادش فکر کنید زیرا قیمتی که اعلام می کند بسیار از شرایط عرفی قیمت این پارچه پرت است و هیچکس را وسوسه نخواهد کرد اما اگر فرض کنیم نرخ این پارچه در بازار به صورت عرفی ایکس تومان باشد و شما یکی دو هزار تومان پایین تر از این نرخ را به مشتری اعلام کنید آیا نرمال نیست که همه بخواهند با شما کار کنند و خصوصا خیلی سریع تر اعتمادتان را جلب کرده و به صورت شرایطی نیز با شما کار کند؟

غیر از اینکه قیمت روی خرید و فروش بهترین پارچه فاستونی تاثیر مستقیم خواهد داشت، کیفیت کار نسبت به نرخ فروشش است، زیرا پارچه ای که درصد پشم ۱۰/۹۰ باشد را با قیمت بالا نمی توانید به کسی پیشنهاد کنید.
پس نسبت به کیفیتی که محصولتان حتی اگر تولید خودتان نیست نرخ گذاری منصفانه ای داشته باشید و از برندتان به عنوان فروشنده پارچه فاستونی بهترین را بسازید.

پیشنهاد ما برای شما این است که قیمت پارچه فاستونی های شرکت ما را استعلام گرفته و با دیدن نمونه کارهایمان و مقایسه محصولاتی که در اختیارتان می گذاریم با رقبا تصمیم به همکاری بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.