مرکز خرید عمده انواع پارچه ایرانی

آیا می دانستید شرکت بازرگانی آیدا تبدیل به بزرگترین مرکز خرید انواع پارچه ایرانی در این زمینه شده است؟
پارچه های ایرانی منظور کار هایی است که در کشور خودمان تولید می شود و خوشبختانه در زمینه نساجی و پارچه و همچنین پوشاک توانسته ایم یکی از طلایه داران بازار جهانی باشیم به طوری که برای امر صادرات نیز بسیاری از مدل های پارچه داوطلب شده و بازار بسیار داغی نیز در اروپا و خصوصا کشور های عربی حاشیه خلیج فارس داشته باشند.

شرکت بازرگانی پارچه آیدا یکی از مراکزی است که انواع پارچه های ایرانی از جمله کار های پیراهنی، تترون، فاستونی، مانتویی، پرده ای و همچنین محصولات یزد را به همراه پارچه های مورد نیاز بیمارستان ها با قیمت نساجی و تولید به مشتریانش ارائه دهد.
اجازه دهید در این متن یکی دو نمونه از پارچه هایی را که می توانیم به شما عزیزان با قیمتی بسیار مناسب جهت خرید عمده پیشنهاد کنیم نام برده و برایتان نمونه عکس هایش را به نمایش بگذاریم:

پارچه نخی:
پارچه های نخی که بیشتر به اسم کودری شناخته می شوند یا کار های تمام نخی که برای پیراهن، تونیک و مانتوی زنانه استقبال بسیار زیادی در بازار دارد.
با عرض ۹۰، ۱۳۰ و ۱۵۰ در یزد تولید شده و اکثر تولیدکنندگان این شهر کار خام را به بازار تهران و تجارش می فروشند، آن ها نیز به اسم برند و شرکت خود در شهرستان ها پخش می کنند.
در مناطق غربی نمونه کار های خارجی آن با عرض های ۱۳۰ و ۱۵۰ نیز به وفور یافت می شود، کافیست در مغازه های شهر هایی همچون جوانرود، کامیاران، مریوان و بانه چرخی بزنید تا متوجه شوید که کیفیت های متفاوت پارچه های نخی خارجی را می توانید با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.
اما کیفیت پارچه نخی ایرانی چیز دیگری است و میزان آبرفت و همچنین چروک شدن را تا آنجایی که ممکن بوده باشد معمولا در ایران به حداقل می رسانند و مطابق با سلیقه داخلی کشور تولید می نمایند.
در زیر چند نمونه از پارچه های نخی ما را مشاهده کرده و سبک و سیاق نمونه مدل های خط تولید ما را متوجه خواهید شد.

انواع پارچه ایرانی

انواع پارچه ایرانی

انواع پارچه ایرانی


پارچه کشی :
پارچه هایی که قابل ارتجاعی داشته باشند و در طول یا عرض کش بیایند از جمله محصولات ریون، غواصی، تریکو یا حتی کار های دیگری که کمی خاصیت کشی پیدا کرده باشند مانند پارچه های مانتویی از جمله لی، بنگال و کتان کش تماما در بین دسته بندی های پارچه کشی قرار می گیرند و اکثرا عرض ۱۲۰ یا نهایتا ۱۵۰ خواهند داشت.
خرید و فروش این پارچه ها به شکل کیلویی انجام می شود، زیرا در متر کردن آن ممکن است به خاطر کش آمدن کار کم و زیاد شود و از لحاظ شرعی معامله دچار مشکل گردد.
معمولا پارچه های کشی خود را به صورت ضایعاتی و تیکه ای نیز در بسته بندی های از قبل آماده شده نیز آماده کرده و انواع آن را با زیرقیمت بازار به فروش می رسانیم.
می توانید چند نمونه از طرح ها را در زیر مشاهده کنید:

انواع پارچه ایرانی

انواع پارچه ایرانی

انواع پارچه ایرانی

البته سایر پارچه ها نیز از جمله کار های پیراهنی، فاستوین و انواع مجصولات دیگر از جمله پارچه ملحفه ای یا لباس کاری نیز هر کدام جزو تقسیم بندی خاصی از پارچه قرار می گیرند که ان شالله در متن های آتی به معرفی آن ها و مشخصاتش به شما خواهیم پرداخت.

اگر به عنوان یک بنکدار یا  تولیدکننده پوشاک قصد دارید تا پارچه های مورد نیازتان را بدون واسطه و با نرخ اصلی نساجی و کارخانه تهیه کنید چرا با شرکت های بازرگانی بافنده یا نماینده کارخانجات ارتباط برقرار نمی کنید و به فکر افزایش اعتبارتان برای این مراکز نمی افتید؟
ما خوشحال می شویم فرصت این را داشته باشیم تا بحث تامین پارچه مورد نیاز شما را با نرخ های مقطوع در بازار به دست آورده و در عمل و هنگام معاملات تفاوت مان را با بقیه رقبا به شما عزیزان اثبات نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.