تولید و فروش مستقیم پارچه نخی گلدار

تولید و فروش مستقیم پارچه نخی گلدار را اکثرا دو شرکت به صورت مجزا انجام می دهند، خیلی کم می توانید مرکزی را بیابید که هر دو کار را باهم انجام دهد.
اگر جزو مصرف کنندگان پارچه کودری یا همان نخی با مدل ساده و گلدار ( طرحدار ) باشید حتما می دانید که خام این پارچه در یزد بافته می شود و سپس هر مشتری بسته به طرح مورد نیازش آن را تکمیل و سپس به فروش می رساند که اکثرا بنکداران بازار تهران هستند که برای تیراژ های بالا در کارخانه های چاپ و رنگ اطراف تهران همین کار را انجام می دهند.
شرکت پارچه آیدا با تولید بهترین کودری های نخی که اکثرا درصد بالایی از پنبه را داشته باشند، آبرفتشان در حداقل بوده و کمترین چروک را به خود بگیرند خودش در امر فروش دست به کار شده و با اسم برندش به فروش می رساند.

جامعه هدف این پارچه نخی گلدار اکثرا منطقه های گرم کشور و خصوصا ناحیه غربی است، با اینکه اصلا هوای گرمی ندارد اما چون برای لباس راحتی و همچنین زیرپوش لباس محلی آن ها بهترین گزینه است، فروش فوق العاده بالایی در شهر های کردنشین خواهد داشت.
آن هایی که در همین مناطق قصد دارند تا پارچه های نخی آیدا را تهیه نمایند از طریق همین سایت اقدامات لازم را به عمل بیاورند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.