نمایندگی مستقیم پارچه ترگال فرم مدارس

نمایندگی مستقیم پارچه ترگال فرم مدارس معمولا نرخ های معقولی را به مشتریان خود عرضه می کند، و تقریبا می توان قیمت آن را نزدیک به مراکز نساجی و تولید دانست.
تعداد زیادی از شرکت ها هستند که ممکن است پارچه ترگال ساده یا کجراه را برای فرم مدارس یا حتی واحد های صنعتی که نیاز به لباس کار دارند استفاده نمایند.
این عزیزان همیشه به دنبال دست اول تولیدکننده پارچه ترگال یا نماینده مستقیم کارخانه می گردند تا هزینه هایشان را کم کنند چون در ایران آن هایی که قرار است با ارگان های دولتی خصوصا یا بخش خصوصی که لباس فرم نیاز داشته باشد کمترین حق دستمزد را به آن ها می دهد و مناقصه های زیادی برای این کار به راه میندازد تا عملا کمترین هزینه به پایش بیاید.
در این بین شرکت های تولید لباس فرم مدارس حتی در شهر های کوچک نیز مجبورند تا سود خود را به حداقل رسانده و پارچه را نیز با کمترین تعداد واسطه خریداری نمایند.
از تمامی این عزیزان و همچنین کلیه مدیر های مدرسه دعوت می کنیم تا برای دوخت فرم مدرسه خود و همچنین تهیه پارچه ترگال مورد نیازشان با شرکت پارچه آیدا ارتباط گرفته تا بهترین ها را با قیمتی باورنکردنی در اختیارشان قرار دهیم.
مدیران در این حالت حتی گاهی مقداری از هزینه را نیز می توانند برای مدرسه برداشته و در طول سال تحصیلی نیازی به کمک انجمن اولیا نداشته و از این راه مخارج مرکز را تامین کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.