خرید عمده بهترین پارچه تترون مقنعه ای

خرید عمده بهترین پارچه تترون مقنعه ای که معمولا شامل مدل عرض ۹۰ یا ۱۸۰ خواهد بود را با چه نرخی انجام می دهید، و به چه صورت فرآیند تولید و سپس فروش محصولات تکمیل شده خود را انجام می دهید؟
چند روز پیش بود که یکی از مشتریانی که به دنبال خرید پارچه تترون برای دوخت مقنعه بود، اعلام کرد قیمت مقنعه هایی که میخرم بسیار کمتر از تصوری است که اگر خودم فرآیند تولید را انجام دهم می توانم به انجام برسانم و این تناقض برایم جای سوال است که آیا من تولیدکننده تترون را پیدا نکرده ام یا مشکل از کجاست که توانایی رقابت با عمده فروشان را نخواهم داشت.
عزیزان اولین نکته این است که متاسفانه کلاهبرداری در بازار بسیار زیاده شده است خصوصا که حوزه پارچه و نساجی کشور دچار رکود تورمی بسیار بدی است همین دست واسطه ها و دلالان را برای کلاهبرداری باز گذاشته است، از همین رو پیشنهاد می کنیم تا نسبت به انتخاب مرکز فروشی که قرار است پارچه تترون را از او خریداری نمایید دقت بالایی به خرج داده و از اعتبار مرکز مورد نظر مطمئن شوید.
سپس حجم خرید خود را با تولیدکننده ای که جزو بنکداران بازار مقنعه است مقایسه نمایید و خود به خود همین امر سبب می شود تا متوجه باشید که تیراژ خرید بسیار بر روی قیمت خرید تاثیر خواهد گذاشت و سپس توکل بر خدا نموده و فعالیت خود را آغاز نمایید تا ان شالله بتوانید پس از مدتی تجربه بهتر رقابت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.