رقابت جدیدترین طرح پارچه پیراهنی برای عید

از وضعیت بازار رقابت و فروش پارچه پیراهنی برای شب عید مطلع هستید؟ جدیدترین طرح برای عرضه شب عید را متعلق به کدام برند و نساجی و شرکت پیش بینی می کنید؟ آیا هنوز هم قدیمی های بازار حرف اول را می زنند؟
شب عید یکی از بزرگ ترین بازارهایی است که برای تولیدکنندگان پوشاک و بقیه اصناف اهمیت ویژه ای دارد و اگر از آن غافل شد درصد بالایی از فروش خود را از دست داده و عملا ضرر بزرگی متحمل خواهید شد.
از اواخر پاییز تمامی تولیدکنندگان به فکر بازار شب عید خود هستند و کم کم دنبال خرید مواد اولیه و مورد نیازشان خواهند رفت.
تولیدی های پوشاک مردانه از جمله پیراهن به فکر خرید پارچه می افتند و طبیعتا به دنبال طرح های تک و خاص برای ارائه شب عید هستند و حاضرند با خرج پول بیشتری اما طرحشان لو نرفته و مخصوص آنها باشد.

پارچه آیدا برای تمامی شما عزیزان یک پیشنهاد ویژه آماده کرده است.
چرا برای هر رنگ ۶۰۰ متر سفارش نداده و طرح و ایده خودتان را به مرحله تولید نمی رسانید؟
ما به رسم تکرار طرح هر ساله خود در حمایت از تولیدی های پیراهن حدود ۵ الی ۶ دستگاه ماشین بافندگی خود را در این رابطه آزاد گذاشته و در کمتر از ۱۰ روز کاری سفارشتان را تحویل خواهیم داد.
کافیست سری به سایت های خارجی زده و طرح های پارچه پیراهنی آن ها را برایمان بیاورید تا دقیقا همان طرح را بر روی جنس پارچه ای که پسند کرده اید پیاده کنیم.
برای آن هایی که هیچ ایده ای از خودشان ندارند، با دریافت هزینه طراحی بهترین طراح شرکت را به این کار می گماریم و تا یک سال و نیم تعهد می دهیم طرحتان را برای هیچ شرکت دیگری در بافت انجام نخواهیم داد.

ممکن است ایده بالا بسیار ساده به نظر برسد، اما به این شکل حتی رقیب های مغازه بغل دستی شما نیز از مدل پارچه پیراهنی که خرید کرده اید تا هنگام ارائه شب عید باخبر نخواهند شد و بسیار ساده می توانید تک باشید و با شناسایی سلیقه مشتری هایتان در فصل بهار سیل جمعیت را به دنبال خرید برند خود خواهید کشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.