خرید پارچه پیراهنی مردانه طرح خرج کار

پارچه پیراهنی مردانه خرج کار که اکثرا طرح چهارخانه یا راه راه را دارند و البته تترون های وزن سبک را نیز در بر خواهند گرفت از کجا خرید می کنید؟
تولیدکنندگان پوشاکی که به سبک قوی کار کنند حتی اگر صاحب کارگاه کوچکی باشند باز هم به دنبال خاص بودن نمونه هایی هستند که به اسم برندشان به بازار می رود و همین سبب می شود تا آن هایی که کمی زرنگ تر باشند همیشه تنالیته و هارمونی رنگ خاص مورد انتظار و سلیقه مشتری را انتخاب نمایند.
اگر بخواهم برایتان مثالی بیاورم چند ماه پیش که با یکی از مشتریان در رابطه با رنگبندی کالیته پارچه های پیراهنی صحبت می کردم، گفت برای من همیشه نمونه عکس کار هایی رو بفرست که هیچ زردی یا حتی سبزی نداشته باشد حتی در بین آن ها تمام رنگ هایی که به این دو نزدیک بود حذف می کرد.
در کنارش مشتری دیگری داشتیم که با رنگ قرمز تند مشکل داشت و به اصطلاح بازاری قدیمی خودشان در بین قرمز ها فقط مدل ماتیکی را می پسندید.

می دانید چرا این دو بزرگوار خیلی ساده حتی پرفروش ترین طرح های ما را با در نظر داشتن اینکه رنگ ممنوع آن ها را داشت از انتخاب هایشان خط می زدند، زیرا در طول زمان سلیقه مشتری هایشان را می شناختند و می دانستند که آن رنگ جزو بنجل محصولشان و حتی گاهی برایشان ضرر خواهد داشت و از همین رو دیگر ریسک خرید و سرمایه گذاری در ان رابطه را به گردن نمی گرفتند.

در کار خرج کار نیز باید کمی خلاقیت و سلیقه به کار برد و در نظر گرفت که قرار است چه مدل مشتری هایی محصول ما را بخرند و طرح پارچه پیراهنی مردانه مورد پسند آن ها را بخریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.