صادرات جدیدترین پارچه پیراهنی مدل کشی چهارخانه

آیا می دانستید صادرات سالیانه انواع پارچه از جمله جدیدترین پارچه پیراهنی مدل کشی چهارخانه یا ساده و راه راه می تواند از لحاظ مالی بسیار مفید برای چرخه اقتصادی کشور باشد؟
پارچه های پیراهنی کشی که با پود لاکرا پنبه بافته شده باشند معمولا از لحاظ مرغوبیت کیفیت بالایی دارند و می توانند برای صادرات پیشنهاد شوند.
پارچه پیراهنی کشی که در زیر می بینید نمونه ای از کالیته هایی بود که بسیار مرغوب و همچنین مناسب برای امر صادرات است، کشور هایی همچون آسیای میانه و همچنین خط شرقی خاورمیانه به همراه اروپایی ها این مدل پارچه های پیراهن مردانه را خواهند پسندید و از آن استقبال خواهند نمود.
البته نباید فراموش کرد که در امر صادرات بیشتر از طرح ارائه شده، توان تولید کارخانه و نساجی مهم بوده، زیرا اکثر مشتریان خارجی خودشان ایده و طرحشان را ارائه نموده و طبق همان مدل قرارداد خواهند بست، پس مهم ترین اصل توان تولید نساجی خواهد بود.

پارچه پیراهنی کشی

عزیزانی که به دنبال کار های جدید و صادراتی هستند تا در مذاکرات خارجی خود دستشان پر باشد و همچنین از لحاظ فنی و تخصصی نیز اطلاعاتی از تولیدکننده به دست آورند و در این زمینه نیز یادگیری داشته باشند، چرا از طریق پارچه آیدا اقدامات خود را به انجام نمی رسانند؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.