فروش عمده پارچه فاستونی کشی

عمده فروش های زیادی در بازار هستند که امر فروش پارچه فاستونی کشی را انجام داده و سعی می کنند تا نمونه داخلی را جایگزین پارچه های وارداتی نمایند.
پارچه های فاستونی که در ایران تولید می شوند، اکثرا پلی استر ویسکوز، پشمی یا پلی استر کامل هستند و به تازگی تعداد کمی از تولیدکنندگان فاستونی موفق به تکمیل و بافت پارچه فاستونی کشی نموده اند و کم کم تعدادی از کالیته های آن را به بازار ارائه خواهند داد که بیشتر جهت کت شلوار یا کت و دامن زنانه استفاده می شود.
اگر قصد دارید به عنوان تاجری که در بازار امر پخش را انجام می دهد، فاستونی کشی را نیز به محصولات خود اضافه کنید، با شرکت پارچه آیدا همکاری عملی خود را آغاز نمایید تا از اولین پخش کنندگان و فروشندگان انواع پارچه فاستونی کشی باشید.

فروش عمده پارچه پیراهنی کشی

فروش عمده پارچه پیراهنی کشی را معمولا بافندگی ها بصورت مونوپل شده و سفارشی انجام می دهند، خیلی کم ممکن است کارخانه ای بصورت دپو انواع این مدل پارچه پیراهنی را داشته باشد.
با اینکه تعداد بسیاری از تولیدی های پوشاک مردانه در زمینه خرید پارچه پیراهنی کشی فعالیت می کنند، اما کارخانجاتی که دستگاه های بافت این مدل را داشته باشند خیلی کم متراژ بالایی از آن را دپو می کنند زیرا هزینه بافت بالایی داشته و دپو کردنش با ریسک مالی بالایی همراه می شود و به همین خاطر معمولا بافت پارچه کشی بصورت مزدبافی و مونوپل انجام می گیرد و تازه کاران را محبور می سازد تا از دست واسطه ها این پارچه را خریداری نمایند و عملا چند قدم از رقبا عقبشان بیندازد.
برای حل این مشکل تمامی سعی واحد تولید را بر این نهاده ایم تا متنوع ترین کالیته های پارچه پیراهنی کشی را آماده نموده و به صورت دپو در انبار موجود داشته باشند تا اگر مشتریان ما نیازمند به چند عدل از پارچه پیراهنی کشی مردانه بودند امکان ارسال و خرید با قیمت تولیدی برایشان وجود داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.