جدیدترین طرح پارچه پیراهنی زنانی نخی

آیا طرح های شیکی را که به عنوان جدیدترین پارچه پیراهنی زنانه جنس نخی به بازار ارائه شده است را دیده اید؟ ذهنتان به سمت پارچه نخی کودری کشیده شد؟
بله کاملا حق با شماست هر وقت نامی از پارچه نخی به میان می آید ذهن انسان به سمت نمونه های کودری کشیده می شود که برای پیراهن های متفاوت زنانه به کار برده می شوند. اما باید متوجه باشیم که امروزه رقابت و تنوع شدیدی که بازار می طلبد سبب شده تا پارچه نخی و کودری را در دو دسته مختلف قرار دهیم و برای پیراهن های زنانه از پارچه نخی نیز استفاده کنیم. ابتدا باید بدانیم پارچه کودری تماما ویسکوز است یعنی از نخ و پنبه مصنوعی تشکیل شده است و قطعا آبرفت خواهد داشت اما بسته به تخصص تولیدکننده در بافت الیاف آن این مقدار آبرفت کم یا زیاد خواهد شد.

پارچه نخی

پارچه های نخی باید از نخ اصل باشند حال ممکن است منظور از نخ الیاف کتان، حتی ابریشم و پنبه باشد که البته در ایران بیشتر پارچه پنبه ای مد نظر است. گاهی با دستگاه تخت بافی بافته نشده اند، بلکه از طریق دستگاه های حلقوی و گردبافی شبیه ویسکوز و پلی استر یا لاکرا هستند که صد در صد پنبه باشند.
از این پارچه های نخی جهت تولید پیراهن های خانگی، اسپرت و به ندرت مدل پیراهن مجلسی خانمها تهیه می گردد.
اما آیا می توان جدیدترین طرح پارچه های نخی را به سادگی تهیه کرد؟
تا هنگامی که برند آیدا را در زمینه خرید و فروش پارچه می شناسید از تامین پارچه هایی که نیاز دارید ترس به دل خود راه ندهید زیرا پارچه آیدا بهترین ها را برای شما فراهم می کند و نمونه های مختلف پارچه نخی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

پارچه نخی پیراهنی

نمونه عکس بالا نمونه ای پارچه تماما کتان بوده است که برای پیراهن های اسپرت دخترانه در سال ۹۵ از طرف مشتریان جزئی و عمده خریداری شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.