فروش عمده پارچه فاستونی درصد پشم بالا

عمده فروش های زیادی در بازار هستند که پارچه فاستونی را با درصد پشم بالا یا پایین به فروش می رسانند، اما کدام یک از آنها قیمت های بهتری ارائه می کنند؟ می دانید؟
کافیست سری به پاساژ های بزرگی که بنکداران فاستونی را در خود دارد بزنیم تا متوجه شویم اصل سرمایه گذاری در زمینه پارچه فاستونی با درصد پشم ۴۵% است که متعلق به شرکت های زیادی در ایران می شود که البته درصد پشم بالاتر را کمتر در بین کارخانه های ایرانی دیده و شامل نمونه فاستونی خارجی خواهد بود.
اما از بین تعداد بالایی بنکدار و عمده فروشی که در رابطه با پارچه فاستونی پیدا کردیم کدام یک قیمت های بهتری اعلام خواهند کرد؟
ممکن است در شهرستان شما یک فاستونی سرا، مغازه یا فروشگاهی باشد که بسیار بزرگ بوده و همچنین قیمت های خوبی نیز ارائه کند و به علت شناختی که از شما دارد حاضر باشد چک تان را نیز قبول کند.
اما آیا همین چند مورد ملاک خرید شما می شود و فورا خریدتان را انجام می دهید؟
همیشه قبل از خرید پارچه فاستونی قیمت های مختلف در شهر های اطراف و خصوصا تهران را استعلام بگیرید و با شرکت های دیگر نیز ارتباط داشته باشید. این پارچه جزو گران ترین پارچه های بازار است و همین سبب می گردد تا درصد سود بنکدار نیز بالا رفته و گاهی همان بنکدار بالا که شرایطش را برایتان گفتیم قیمت بسیار گرانی را به شما اعلام کرده باشد.
مواظب باشید تا صرف بنکدار بودن تامین کننده رقم های بالایی را جهت خرید پارچه فاستونی مورد نیازتان پرداخت نکنید.

پارچه آیدا یکی از شرکت های تولیدکننده و پخش کننده در زمینه فاستونی است که می تواند به صورت طاقه کوچک و در متراژ مورد نیاز شما عزیزان نیز پارچه های مورد دلخواهتان را با درصد پشم بالا ارسال نماید.
کافیست یکبار از این شرکت خرید فاستونی انجام دهید تا به صورت دائمی مشتری اش شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.