کارخانه عمده پارچه پیراهنی تترون پلی استر

کارخانه های زیادی هستند که در زمینه بافت پارچه تترون پیراهنی فعالیت داشته باشند و اکثرا تولید را با الیاف پلی استر ویسکوز انجام خواهند داد و خیلی کم شاهد هستیم برای بازار داخلی نخ ۴۰ تمام پنبه را به کار ببرند و متحمل این ریسک شوند.
پارچه هایی که برای پیراهن تک رنگ استفاده می شوند اکثرا از جنس تترون خواهند بود و بسته به نیاز مشتری کیفیت متفاوتی خواهند داشت، اما امروزه با کم شدن توان خرید مشتری و همچنین کاهش بی رویه اعتماد در بازار بسیار کم شاهد فروش پارچه با کیفیت بالا و مخصوصا مدل های صادراتی هستیم.
پارچه پیراهنی که نخ ۴۰ پنبه ای داشته باشد و تمام نخی محسوب گردد اکثرا ضخامتی بسیار با تراکم بالا و البته لطیف دارند که برای پیراهن های اسپرت طرفداران زیادی خواهند داشت.

پارچه پیراهنی تترون

همانطور که در عکس میبینید از روی همین تصویر هم مشخص است که الیاف بسیار با دقت بالاتری کنار هم قرار گرفته اند و مشخص است که پارچه کیفیت بالایی دارد.
البته پارچه های تترون پلی استر نیز همیشه فروش بالایی داشته اند و در رنج قیمتی متفاوتی به فروش رسیده اند که متاسفانه گاهی هنگامی که صحبت از قیمت های متفاوت برای پارچه پیراهنی تترون می گردد مشتری خیال می کند درجه کیفی محصول تغییر پیدا می کند، در حالیکه بسته به گرماژ پارچه و یا الیاف و میزان هزینه ای که بابت رنگرزی اش صورت گرفته قیمت نوسان پیدا می کند.

سایت پارچه بازار می تواند مرجع بزرگی از انواع پارچه پیراهنی تترون با جنس های متفاوت پلی استر، ویسکوز، فلامنت یا حتی تمام نخ مانند نمونه بالا باشد و شما عزیزان را به تولیدکننده این پارچه ها که مجموعه آیدا خواهد بود لینک دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.