خرید عمده پارچه پیراهنی تترون پلی استر

آیا تا به حال از انواع رنگبندی پارچه پیراهنی تترون با جنس پلی استر پنبه از شرکت های مختلف خرید عمده داشته اید و از حاشیه سود این مدل پارچه باخبر هستید تا بتوانید با نرخ مناسب تری خرید انجام دهید؟
پارچه پیراهنی تترون انواع مختلفی در بازار دارد که برند های بسیار زیادی در این رابطه فعالیت نموده اند و هر کدام بسته به کیفیت و همچنین توانایی مالی تولیدکننده یا سرمایه گذاری که صاحب نام تجاری است رنگبندی متفاوتی دارند.
برای پیراهن مردانه تترونی مناسب تر است که در کنار الیاف پلی استر حتما پنبه ویسکوز یا پنبه فلامنت نیز به کار رفته باشد تا زیردست کار از حالت پلاستیکی خارج گردد و برای تن پوش مردان و لباسی که می پوشند مناسب باشد.
هرچقدر الیاف آن را تغییر دهیم به سادگی نوسان قیمت را شاهد خواهیم بود و در کنارش تعداد رنگبندی بالاتر و متنوع تر شود اعتبار کار و برند بالا تر رفته و مشتری دایره انتخاب گسترده تری خواهد داشت و می تواند تمامی رنگ هایی را که برای جین بندی کردن پیراهن ارائه شده خود به بازار انتخاب نماید.
پارچه پیراهنی تترون آیدا با بیشترین تنوع رنگبندی می تواند یکی از انتخاب های شما در هنگام خرید باشد که دو نمونه جعبه ای و آهاردار آن را با گرماژ متفاوت می توانید از طریق همین سایت تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.