خرید عمده پارچه پیراهنی فلامنت ویسکوز ساده

پارچه پیراهنی فلامنت و همچنین نمونه ویسکوز ساده به عنوان تترون را می توان از طریق واسطه ها و همچنین مراکز فروش مستقیم تولیدی خرید عمده نمود.
پارچه فلامنت با ویسکوز بسیار متفاوت است، ابتدائا اجازه دهید در رابطه با نوع الیاف آن صحبت نماییم و شما عزیزان را به صورت ساده با این بیانات و تعبیرات آشنا نماییم.

پارچه با الیاف فلامنت
الیاف فلامنت منظور رشته های بلند و یکدست است که اکثرا به ابریشم تعبیر و تمثیل می شوند به طوری که قرار باشد پنبه را برایتان مثال بزنیم، پنبه اصلی و رشته های بلند آن را به اسم فلامنت می شناسند.

پارچه با الیاف ویسکوز
اما منظور از پنبه ویسکوز تمامی ضایعاتی است که در ریسندگی از نمونه الیاف فلامنت بافی می ماند که تبدیل به رشته های کوتاه تر و شکسته می شود و به خاطر صرفه جویی در بحث هزینه های تولید و مصرف اتم کل الیاف از ضایعات آن نیز به اسم ویسکوز استفاده می کنند گرچه باید بعضی از فرآیند های ریسندگی و تمیز کردن را بر روی آن انجام داد.

پارچه پیراهنی تترون که همان رنگبندی ساده پارچه پیراهنی می شود را می توان با دو مدل الیاف بالا که کیفیت متفاوتی برای پارچه به وجود خواهند آورد را تهیه کرده که باید برای خرید به بودجه و همچنین موارد مصرفی نیز توجه نموده و بهترین انتخاب را برای شرایط داشته شده به انجام رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.