جدیدترین رنگ بندی پارچه مبلی آیدا

جدیدترین رنگ بندی پارچه مبلی آیدا از طریق راه های ارتباطی سایت پارچه بازار که متعلق به نساجی بافنده همین برند است به مشتریان ارائه داده شده و نرخ گذاری خواهد شد.
هنگامی که قصد زیباترین طرح پارچه مبلی را دارید، در مرحله اول باید جدیدترین طرح های بازار را خریداری نمایید.
بازار پارچه مبلی به حدی پر از رقابت است که حتی اگر یک هفته عقب تر از مد باشید خود را متحمل ضرر های سنگینی کرده اید که ممکن است خسارت های مالی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
در هنگام خرید کافیست به سلیقه مشتریان و همچنین موجی که در بازار مبلمان باب شده است نگاهی بیندازید و سپس از بین رنگ بندی پارچه مبلی که ارائه شده است مناسب ترین را انتخاب کنید.
پارچه مبلی آیدا می توان همان انتخابی باشد که مشتری شما به دنبالش است.
البته نباید از تاثیر رنگ بر روی دکوراسیون یا انتخاب خانم ها که جزو اصلی ترین جامعه هدف نهایی در خرید پارچه مبلی هستند، غافل شد.
کالیته هایی که تنالیته رنگ قهوه ای، نسکافه ای، کرم و زرشکی را با شماره بندی سیر به روشن دارند می توانند بسیار موفق تر نسبت به سایر رنگبندی عمل نمایند، زیرا با توجه به تحقیقات میدانی که در چندین ساله اخیر بازار مبلمان ایران و همچنین خاورمیانه به عمل آمده است رنگ های محبوب جهت تولید مبلمان هستند.
شاید با خود بگویید چرا در بین رنگ های بالا مشکی و سفید را نام نبردیم زیرا برای مبلمان اسپرت رنگ سفید بهترین انتخاب و همچنین مبل های راحتی چرم اکثرا از رنگ مشکی استفاده می شود، در حالیکه موضوع صحبت ما در رابطه با سلیقه های خاص نیست، اکثریت مردم همان چهار رنگ بالا را انتخاب می کنند و خیلی کمتر به سراغ مبلمان ال شکل سفید یا چرم مشکی خواهند رفت.
اجازه دهید تامین پارچه های مبلی شما را شرکت ما به عهده بگیرد، تا بتوانیم بهترین خدمات و همچنین ارزان ترین قیمت های بازار نزدیک به نرخ تولید را به شما عزیزان اطلاع دهیم و همچنین در هر بار تولید کالیته های جدید رنگبندی کامل آن را برایتان ارسال نماییم.

یکی از بهترین مزیت هایی که می توان برای شرکت پارچه آیدا نسبت به سایر رقبا در عرضه پارچه مبلی در جنس های مختلف بیان نمود، داشتن خدمات پس از فروش، تحویل بار در کمترین زمان پس از واریزی وجه مشتری، پیگیری ارسال تا زمانی که پارچه های مورد نظر به دست شما می رسد، امکان مونوپل کردن طرح های پارچه در حداقل ۳۰۰ متر برای هر رنگ پارچه دلخواهتان، امکان بازدید حضوری از کارخانه و خط تولید در خرید های عمده شما عزیزان.
آیا همین چند نکته کوچک نمی تواند شما را از خریدتان راضی و خشنود نموده و تبدیل به یکی از مشتری های ثابت ما شوید؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.