جدیدترین کالیته پارچه رو مبلی مدل مازراتی

جدیدترین کالیته های پارچه رو مبلی ایرانی مازراتی را که بسیار بهتر از مدل چینی آن تولید شده است دیده اید؟ می دانستید امروز در ایران پارچه مبلی مازراتی تولید می گردد؟
پارچه مبلی مازراتی جزو نمونه کار های خارجی بود که در ایران به سرعت توانست رضایت خاطر بنکداران، تولیدکنندگان مبلمان و همچنین مصرف کننده نهایی را جلب کرده و تبدیل به یکی از پارچه های مبلی محبوب در کشور شود. همین قضیه سبب شد تا تولیدکنندگان داخلی به این فکر بیفتند که چرا از دستگاه های مشابه و بافتی با همان طرح بهره مند نشده و شروع به تولید پارچه مبلی طرح مازراتی نکنند؟ خوشبختانه در این زمینه موفق عمل کرده و توانسته اند جنسی مرغوب را به بازار ارائه دهند.

کالیته پارچه رو مبلی

اما در امر فروش و پخش انواع پارچه مبلی یکی از مهم ترین ملاک هایی که بر سرنوشت معامله تاثیر مستقیم و چندین برابر دارد ارائه کالیته و کاتینگ هنگام استعلام قیمت مشتری است. وقتی آنقدر قدرت مانوور بر روی کار خود را داشته باشید که مشتری های بالقوه را به طوری پشتیبانی و خدمت رسانی کنید که به محض آماده شدن طرح و کالیته های جدید برای او ارسال داشته باشید و رنگبندی جدیدتان را در اختیارش بگذارید. مشتری از کار شما راضی بوده و به سمت معامله و خرید از پارچه های رومبلی شما جذب خواهد شد.
اما چند شرکت تولیدکننده پارچه مبلی میشناسید که هنگام خرید قطعی و نهایی شما نیز باز هم کالیته ای از رنگبندی پارچه مورد نظر را در اختیارتان بگذارند؟

پارچه مبلی مازراتی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.