شناخت انواع پارچه فاستونی ویسکوز

انواع پارچه فاستونی ویسکوز با شناخت دقیق می تواند برای تولیدی هایی که در زمینه کت شلوار فعالیت دارند دقیقا همان چیزی باشد که از رقابت با قدیمی های بازار جلوتر بیفتند، اما چگونه؟
پارچه فاستونی ویسکوز نوعی از فاستونی است که به جای پشم در الیافش پنبه ویسکوز به کار رفته که همان پنبه مصنوعی است، نسبت به کارهای پشمی کیفیتی پایین تر داشته اما از نظر جنس و زیردست اگر بتوان هنگام تولید تخصصی عمل نمود شبیه فاستونی پشمی شده و بسیار مرغوب می شوند به گونه ای که کت شلوار دوخته شده از آنها در ظاهر بسیار شیک و مقبول اکثر مشتریان می شود.

پارچه فاستونی ویسکوز
تعداد تولیدکنندگان و شرکت هایی که فاستونی ویسکوز را به مشتریان عمده ارائه دهند کم است و البته باید نسبت به مدل پلی استر پلی استر برایش تفاوت هایی قائل شد.
پلی استر خالص بسیار خشک می شود و امکان دارد برای تن خور ظاهر جذابی به خود نگیرد و مشتری را عصبی کند که چه شلوار یا کت خشک بدریختی است. اما پارچه فاستونی ویسکوز این مشکل را نخواهد داشت بلکه به علت داشتن بافت پنبه در بین الیاف نرم تر بوده، به پای نرمی نمونه پشمی نخواهد رسید اما برای مجاب کردن مشتری به خرید کافی است.
انواع پارچه فاستونی را می توان برای کارگاه های قدر و قوی استفاده نموده و با تیراژ های بالایی هرکدام را به صورت امتحانی روانه بازار نمود اما برای تازه کارها نمونه ویسکوز پیشنهاد می شود تا بتوان در عرصه رقابت وارد شده و عرض اندامی نمود.

مزایای فاستونی ویسکوز
همانطوری که در پاراگراف بالا اشاره شد، پارچه فاستونی ویسکوز لطافت قابل قبولی دارد و از خشکی بالایی برخوردار نیست، می توان برای شلوار پارچه ای مردانه، زنانه و همچنین کت شلوار، کت تک، کت دامن یا حتی مانتو اداری و رسمی مورد استفاده قرار بگیرد.
البته به تازگی دیده می شود که در عرصه پوشاک زنانه این پارچه را بسیار مد نظر قرار داده و توانسته محبوبیت بالایی در بین تولیدی ها کسب کند.
یکی دیگر از مزایای این پارچه فاکتور قیمت پارچه فاستونی است به گونه ای که از نظر نرخی بسیار مقرون به صرفه است.
پارچه پلی استر ارزان ترین مدل فاستونی است که می توان خریداری نمود اما در واقعیت نمی توان بر رویش تضمین کیفیت بالایی داد و تنها جمله ای که وصف پلی استر را به سادگی برای مشتری بیان می نماید این است که به اندازه پولی که داده اید می ارزد.
اما فاستونی ویسکوز نسبت به پارچه پشمی ارزان تر است و همین باعث شده تا خیلی سریع جزو پرمصرف ترین مدل های فاستونی ساده و طرحدار شود.

معایب فاستونی ویسکوز
خطری که ممکن است سرانجام معاملات خرید و فروش شما را در زمینه پارچه فاستونی ویسکوز به طور جدی تهدید کند آبرفت این مدل پارچه است، زیرا الیافش از پنبه تشکیل شده و در حقیقت پنبه مستعد آب رفتن است.
هوشیار باشید که قبل از برش، تولید و حتی دوخت این پارچه را در آب خوابانده و از نظر آبرفت بررسی کنید یا اینکه حتما با فروشنده در این زمینه صحبت داشته باشید.
یکی از بی نظیرترین اقداماتی که پارچه فاستونی آیدا برای مشتریانش در نظر گرفته است هنگام تولید تمامی مسائل را در نظر گرفته تا بعد از خرید و خصوصا در مصرف نهایی برای محصول مشکلی پیش نیاید.

نمونه های فاستونی ویسکوز
اجازه دهید چندین طرح از پارچه های فاستونی را برایتان به نمایش بگذاریم تا با ظاهر کالیته آشنا شده و متوجه باشید توضیحات بالا در رابطه با چه شکلی از پارچه فاستونی بوده است.

پارچه فاستونی ویسکوز
پارچه فاستونی ویسکوز
پارچه فاستونی ویسکوز

پارچه آیدا می تواند تامین کننده تک تک تولیدی های کت شلوار، مانتو و همچنین لباس اداری و فرم رسمی کشور باشد، و بهترین و مناسب ترین قیمت را برای فاستونی ویسکوز به مشتریانش ارائه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.