خرید پارچه تترون ارزان

آیا خرید پارچه تترون ارزان منظور قیمت و نرخ پایین برای فروش است یا در مقایسه با کیفیت و مرغوبیت محصول قیمت ارائه شده نسبت به رقبا در حداقل باشد، این مدل پارچه تترون ارزان است؟
اگر شما نیز جزو آن دسته از تولیدکنندگانی هستید که مدام به دنبال پارچه های ارزان قیمت و زیر فی بازار هستند، یا همیشه سراغ بار های ته انباری و ضایعات کارخانه های تترون می گردید. به این نکته توجه کرده اید که ممکن است در یکی از این معاملات دچار ضرر بالایی شوید؟
وقت تعهدی در زمینه کیفیت به شما اعلام نگردد از نظر مسئولیت فروشنده هیچ ضمانتی در قبال خریدتان نخواهد داشت و امروز بازار ایران قابلیت همچین ریسکی را ندارد که صرفا به خاطر قیمت پایین خرید انجام شود.

حالت دیگری از نرخ ارزان به این صورت است که تولیدکننده پارچه یا بافنده آن به نسبت کیفیت و زیردستی که تترونش خواهد داشت و مزایای فروشی که در اختیار مشتری خواهد گذاشت قیمتی که اعلام می کند در بازار رقابتی به چشم بیاید.
پارچه آیدا برای تترون های جدیدی که با باند رول آیدا آماده نموده است دقیقا همین فرآیند را انجام خواهد داد و در عدل های ۱۰ طاقه ای برای تک رنگ یا سری رنگ دلخواه مشتری می تواند بهترین و مرغوب ترین تترون را برای مشتری ارسال نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.