هزینه باربری نکته مهم در خرید پارچه

هزینه باربری یکی از نکته های مهم در هنگام خرید محصولات مختلف الی الخصوص پارچه است که مورد نیاز تولیدی پوشاک یا حتی بنکداران و مغازه داران جزء قرار می گیرد، باید از نوسانات آن باخبر باشید تا خریدی با خیال آسوده انجام دهید.
پارچه یکی از نیاز های اصلی هر کشور و ملتی است به گونه ای نمی توان مصرف آن را کم کرد خصوصا امروزه که تمامی جوانان به طور بی رویه ای دنباله رو مد شده اند و برای تمامی البسه مورد نیازشان آخرین مد روز را مد نظر قرار می دهند.
هنگامی که خرید های بالا انجام میدهید نرخ باربری بر هزینه کل متراژ پارچه تقسیم شده و تاثیر چندانی بر روی نرخ خرید اولیه شما نخواهد گذاشت.

اجازه دهید یک مثال عددی برای عزیزانی که تا به امروز به این نکته توجه نکرده اند شرح دهیم. فرض کنید مدلی پارچه را با قیمت ۵۵۰۰ برای هر متر در تیراژ ۱۰۰۰۰ متر خریداری نموده اید و بابت این خرید ۵۵ میلیون تومان هزینه صرف شده است و باربری این کار اگر بیشترین حجم را نیز داشته باشد به ندرت بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان می شود و در مقدار خرید شما اصلا به چشم نخواهد آمد.
در واقع عین این است که شما ۵۵۱۰ تومان بابت هر متر پارچه خرید کرده باشید، اگر مشتری زرنگی طبق تجربه بداند هزینه باربری خریدش چقدر می شود می تواند با فروشنده چانه زده و آن مبلغ را به عنوان تخفیف از او بستاند.
اما اگر همین پارچه ۵۵۰۰ تومانی را در ۱۰۰۰ متر خرید نمایید ۵۵۰۰۰۰۰ هزینه خرید پارچه به علاوه نهایتا ۲۵ تومان باربری ۵۵۲۵ هزینه خرید برای شما می شود.
هرچقدر این تیراژ کمتر شود شما مجبور به پرداخت هزینه باربری بیشتری می شوید.

برای کم کردن این مشکلات و هزینه های پرتی در خرید هایتان روش مهم و زیرکانه ای را به شما اعلام می نماییم.

  • خرید هایتان را از مراکزی انجام دهید که هزینه ارسال را برای مشتری هایشان حداقل در حراجی و یا جشنواره ها، اعیاد مذهبی یا ملی در نظر خواهند گرفت.
  • از قبل هزینه باربری را به صورت حضوری بدانید و سعی کنید این مبلغ را از فروشنده به عنوان تخفیف بگیرید و با همان مرکز همکاری داشته باشید تا این چنین تخفیف هایی را بتوانند برایتان اعمال نمایند.
  • خرید هایتان را هیچگاه جزء در مواقع ضروری به صورت خرده و جزئی انجام ندهید.
  • بلغ باربری را در سودهایتان برای فروش لحاظ نمایید.
  • از نزدیک ترین مرکز فروش عمده به مکانی که قرار است بار را تحویل بگیرید خرید نمایید و اگر برای تامین کننده شما مقدور بود خود شما با ماشین شخصی یا آشنایی بارتان را تحویل بگیرید.
و نکات دیگری که ممکن است شما نیز طبق تجربه کسب کرده باشید.

پارچه آیدا می تواند تامین کننده ای باشد که نرخ های فوق العاده ارزان تری را از همه جا به شما اعلام نماید به طوری که با در نظر گرفتن نکات بالا نیز پرسودترین خرید ها را از طریق این مجموعه به انجام برسانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.