نرخ عمده پارچه فاستونی ارزان

نرخ عمده پارچه فاستونی را از کجا استعلام می گیرید؟ آیا این مرکز ارزان ترین قیمت را به شما اعلام می کند؟ آیا سورس اصلی تامین انواع پارچه فاستونی به شمار می رود؟
پارچه فاستونی یکی از نیاز های اصلی حوزه پوشاک مردانه و حتی زنانه و بچگانه نیز به شمار می رود که واسطه ها و دلالان زیادی را نیز در صنف خود جای داده است.
شما به عنوان کسی که در ماه حداقل یک طاقه خرید از این مدل پارچه داشته باشید، از چه کسی استعلام قیمت می گیرید و تا چه میزان به قیمت ها و نرخ هایی که به شما اعلام می کند اعتماد دارید؟
آیا فروشنده ای که با او کار می کنید، دست اول تامین فاستونی دلخواه شما است؟
به دلالی بازار فاستونی کمی دقیق تر شوید، می بینید که دلالان قیمت های گزافی را به مشتری اعلام می کنند و تمامی ایراد وارد شده به نرخ خود را با چکی کار کردن با شما جبران نموده و خود را مبرا می سازند، این در حالیست که دلیل اصلی نرخ های بالا چکی خرید کردن خود آنهاست که قیمت های مقطوع و مناسبی ندارند.
پارچه آیدا به عنوان یکی از تولیدکنندگانی که انواع پارچه فاستونی پشمی و پلی ویسکوز را با کیفیت بسیار عالی و قیمت دست اول نقدی به مشتریان خود ارائه خواهد داد و حتی در هنگام چکی کردن معامله نیز باز هم اعتبار قیمت هایش بالاتر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.