جدیدترین طرح های پارچه مجلسی زنانه

جدیدترین طرح های پارچه مجلسی زنانه شامل نمونه متنوع گیپور، حریر، تور و همچنین کار های جدید کرپ خواهد بود، که با نرخ های متفاوت عرضه خواهند گردید.
پارچه های مجلسی زنانه در مرحله اول منظور محصولاتی هستند که برای تولید و همچنین دوخت و دوز لباس های مجلسی از جمله مدل های شب، میهمانی و عقد و عروسی تنوع گسترده ای از جنس مختلف پارچه را شامل می شود.
به عنوان مثال انواع پارچه تور سنگ دوزی شده به علاوه نمونه های مختلف منجق دوزی شده یا کار هایی که ساده هستند را می توان برای مدل لباس مجلسی استفاده کنید.
البته پارچه کرپ و همچنین نمونه نخی یا کتان و کرپ را نیز می توان جزو همین دسته قرار داده، و بیشترین تنوع رنگبندی را به همراه اختلاف بالای طرح های پارچه مجلسی برای مشتریان خواهند داشت.

اگر قصد خرید این مدل پارچه را دارید، به جای بازار رفتن و به دنبال واسطه های این کالا گشتن، تجار واردکننده مستقیم این پارچه را در مرز هایی همچون کردستان، جنوب از جمله مناطق خرمشهر، بندر عباس یا زاهدان و به همراه مرز مشهد پیدا کرده و سپس همکاری تان را با او آغاز کنید تا بتوانید هزینه های اضافی دلالی را از خرج خریدتان کم کرده و سود بیشتری برای خود داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.