مرکز فروش عمده پارچه پیراهنی پنبه ای

اکثر بنکداری هایی که به عنوان فروشنده انواع پارچه پیراهنی عمل می نمایند، به عنوان مرکز فروش عمده مدل پنبه ای شناخته می شوند زیرا اکثرا سرمایه های خود را در همین راه خرج می نمایند.
بنکدار بازار تجارت پارچه منظور شخصی، مجموعه یا شرکتی است، که پارچه مد نظرش را از تولیدی خریده و سپس با درصد سودی مشخص و قابل قبول و عرف در بازار به فروش می رساند.
گاهی طرحی خاص از پارچه را مونوپل کرده و یا دستگاهی از کارخانه را اجاره می نمایند، خیلی کم پیش می آید به صورت نقد خرید نمایند اما به علت توانایی بالایی که در فروش دارند و همکاری چندین ساله با مجموعه ها و اعتبارشان در بازار تولیدکننده با شرایط کاری خوبی با آن ها فعالیت کرده و مسئولیت فروش اکثر پارچه های خود را به آن ها می سپارد.
در زمینه پارچه پیراهنی به علت پرفروش تر بودن مدل پنبه ای این محصول اکثر آن ها حتما چندین هزار پارچه پنبه ای پیراهنی مردانه را در انبار خود دپو خواهند داشت و اخبار این جنس برایشان بسیار مهم و حائز اهمیت است.
اگر قصد رقابت با این اشخاص را داشته باشید یا بخواهید در بین بنکداری ها بهتر و موفق تر عمل کنید باید مواظب باشید تا حراج ویژه کارخانجات را در زمینه فروش پارچه های ته انباری یا ضایعاتی خود فراموش نکرده و در این زمینه همیشه هشیار باشید تا بتوانید نرخ خریدتان را کاهش و سپس قیمت رقابتی را ارائه دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.