مرکز فروش عمده پارچه پیراهنی ویسکوز

مرکز فروش های زیادی در بازار هستند که ادعای بهترین مجموعه برای فروش عمده پارچه پیراهنی ویسکوز را داشته باشند، اما آیا می دانید فاکتور انتخاب چه مشخصاتی را شامل می گردد؟
ممکن است شما نیز جزو بنکداران شهرتان باشید و در پی یافتن تولیدکننده ای که انواع پارچه های پیراهنی را برایتان تامین نماید و با شرایط پرداخت شما کنار بیاید.
اولین مشخصه ای که طبیعتا سبب خواهد شد تا میزان اعتماد او به شما بیشتر گردد میزان پرداختی نقدی تان است، از همان ابتدا به او بگویید ” بازار خراب است هیچکس نقدی کار نمی کنه ” مطمئن باشید ترجیح خواهد داد شما را به لیست مشتری هایش اضافه نکرده و به زبان خیلی عامیانه دنبال دردسر جدید نیفتد.
هرچقدر که اوضاع دسته چک و سابقه شما در بانک درخشان باشد متاسفانه بازار ایران به سمتی می رود که به یکباره توان نقد کردن یکی از چک هایتان را نخواهید داشت و تمام اعتبارتان زیر سوال می رود.
از ابتدا خود شما داوطلب شوید تا خریدتان در زمینه پارچه پیراهنی ویسکوز که یکی از بهترین کیفیت بازار پوشاک مردانه است به صورت نقدی گردد تا در عمل به او ثابت کنید شما میزان سرمایه قابل قبولی از خودتان داشته و در زمینه پاس کردن چک ها و مستنداتی که جهت جلب اعتماد او در اختیارش قرار خواهید داد مشکلی ندارید.
عزیزان از همان اول به این شکل عمل نکنید که قرار است با پول و سرمایه تولیدکننده امر پخش را انجام داده و پس از نقد شدن پارچه هایی که دارد بتوانید با فروشنده تسویه نمایید زیرا در این صورت، وظیفه و مسئولیت پخش و فروش را به اعضای شرکت خود خواهد سپرد.

دومین فاکتوری که در همکاری مهم است، میزان تعهد به قول و قرار هایی است که در فی ما بین خرید و فروش رد و بدل می شود.
بار ها دیده شده که هم مشتری و هم فروشنده صحبت های خود را تغییر داده و پس از یکی دو بار خرید روند دیگری را جهت ادامه همکاری طی نموده اند که کاملا مخالف عرفی است که در بازار باب شده است.

پارچه آیدا یکی از مرغوب ترین برند هایی است که انواع پارچه پیراهنی ویسکوز را به خریداران این صنف اعطا کرده و مسئولیت کیفیت تمامی ارسال های خود را به عهده خواهد گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.