مرکز خرید پارچه آیدا و ارسال رایگان

مرکز خرید پارچه آیدا برای مشتریانی که سفارش انبوه داشته باشند در بیشتر مواقع و شرایط ارسال رایگان در نظر گرفته و سعی کرده تا بهترین خدمات را در تحویل به مشتریانی که از این شرکت خرید کرده اند ارائه نماید.
در هنگام  خرید و فروش پارچه ارسال، تحویل و همچنین هزینه باربری یکی از فاکتور های مهم عقد قرارداد است که گاهی به علت هزینه بالای باربری مشتریان از خرید صرف نظر می کنند و خرید هایشان از همان بنکداران منطقه خود با قیمت بیشتری انجام می دهند.
برای حل این مشکل ارسال رایگان برای سفارش انبوه را در نظر گرفتیم، تا عزیزانی که به صورت مداوم با ما همکاری می کنند بتوانند از این شرایط بهره مند شده و هزینه باربری را به پای خود ما بیندازند.
البته برای هر مشتری این امکان را فراهم نخواهیم کرد بلکه در ادامه صحبت برایتان خواهیم نوشت که چه مشتریانی می توانند از شرایط ارسال رایگان بهره مند شوند.

فقط و فقط مشتریانی که خرید نقدی دارند می توانند از این خدمت ارسال رایگان برای سفارشات انبوه استفاده نمایند و سایر عزیزانی که به صورت ضمانتی، چکی یا اقساط با واحد فروش ما همکاری دارند متاسفانه از این خدمت بهره ای نخواهند برد.

پارچه فاستونی: برای خرید پارچه های فاستونی عزیزانی که بیشتر از ۲۰ طاقه از ما درخواست خواهند داشت، می توانند از این طرح استفاده نموده و در هنگام پرداخت هزینه هایشان وقتی قرار است پیامک شماره پیگیری را برای واحد فروش ارسال نمایند کلمه ” سفارش رایگان ” را نیز ارسال نمایند تا هنگام ارسال بارشان این خدمت برایشان در نظر گرفته شود.
در غیر اینصورت متاسفانه ما باربری را پرداخت نکرده و هنگام تحویل خود شما مجبور به این کار می شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.