خرید عمده پارچه فاستونی آیدا

سایت پارچه بازار تمامی خوانندگان خود را که در جایگاه مغازه داری، بنکداری یا تولیدی کت شلوار و کار های تک اسپرت فعالیت دارند دعوت به خرید عمده پارچه فاستونی آیدا می نماید.
اگر از قبل در زمینه پارچه فاستونی فعالیت داشته اید طبیعتا نحوه تشخیص مدل های اصل و کیفیت بالا را بلد هستید و یا به صورت تجربی یاد گرفته اید، اما اگر هنوز در این زمینه اطلاعات کمی دارید می توانید متن هایی که در سایت ما می بینید مطالعه کرده و بیشتر یاد بگیرید.
پارچه های فاستونی که پشمی باشند اگر یکی از تار یا پود آن را از پارچه جدا کرده و بسوزانید باید خاکستر آن بوی پشم گوسفند یا به عبارتی ساده تر بوی کله پاچه داشته باشد تا نشان از پشمی بودن الیاف تار یا پودش باشد.
اکثر نحوه بافت پارچه ها تافته که به صورت یکی رو و یکی زیر خواهد بود که متداول ترین مدل بافت در تکمیل پارچه فاستونی خواهد بود و شبیه تار و پودی در سیستم تخت بافی است.

پارچه فاستونی های ارزانی که قرار باشد کیفیت بهتری نسبت به مدل پلی استر داشته باشند، و تمام پلاستیک محسوب نگردند اکثرا از الیاف ویسکوز برایشان استفاده می گردد تا زیردستی نرم تر، لطیف تر و شبیه تر به پارچه فاستونی پشمی پیدا کنند.

پارچه فاستونی آیدا مدل های مختلفی از کالیته های فاستونی را به مشتریان خود ارائه خواهد کرد و در اکثر ماه های سال ارسال رایگان را برایشان در نظر خواهد گرفت که از جمله می توان به ماه مبارک رمضان، اعیاد مذهبی و فروردین ماه به خاطر عید نوروز اشاره داشت که ارسال فاستونی آیدا رایگان خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.