ارسال رایگان ویژه سفارشات انبوه

شرکت پارچه آیدا امکان ارسال رایگان را برای سفارشات انبوه مشتریان ویژه در نظر گرفته تا خریدارانی که با این مجموعه ارتباط دارند بسیار آسان تر و متفاوت تر از رقبایشان پارچه های مورد نیازشان را تهیه نمایند.
آیا می دانستید که می توان همکاری مداومی با شرکت پارچه آیدا داشت و برای سفارشات انبوهی که نقدی پرداخت گردد، هزینه باربری را پرداخت نکرد و خود شرکت این امکان را به عهده خواهد گرفت؟
اما سفارش انبوه منظور چه تیراژی خواهد بود تا مشتری بتواند این خدمت را بهره ببرد؟
اگر قصدتان همکاری دائمی باشد، می توانید در همان ابتدا از مدیر عامل یا مدیریت فروش سوال کنید که با چه میزان تیراژی این امکان برایم فراهم می گردد تا نسبت به پارچه ای که تهیه می فرمایید برایتان شرایط را شرح دهند.
به عنوان مثال برای پارچه های فاستونی معمولا از چند هزار متر به بالا شرکت این مسئولیت را به عهده گرفته و ارسال رایگان را انجام خواهد داد.
بهترین پارچه های ایرانی را با کیفیت بسیار عالی، قیمت مقطوع خود تولیدکننده بدون هیچ واسطه ای به صورت رایگان از طریق بهترین و کم دردسر ترین باربری شهرتان تحویل بگیرید.

ارسال رایگان

البته نباید این نکته را نیز نادیده گرفت که بعضی از شهرستان ها باربری مستقیم ندارند و معمولا بار به صورت عبوری از تهران برایشان ارسال می گردد که در این زمینه نیز سعی خود را بر این نهاده ایم تا سهم بیشتر هزینه را به عهده بگیریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.