قیمت پارچه فاستونی آیدا

آیا می دانید یکی از بهترین نرخ هایی که در صنف فاستونی اعلام می شود قیمت پارچه فاستونی آیدا است که جزو کیفیت های برتر قرار خواهد گرفت؟
چندی پیش در یکی از مذاکراتی که با مشتری جدیدی داشتیم و ایشان از برند های فاستونی مختلف استفاده نموده بود و جزو قدیمی های بازار محسوب می گشت در رابطه با اینکه چرا ما در متن هایمان ادعا کرده ایم که برند ما برتر است و قیمت هایمان بهترین نرخ بازار است به گفتگو نشستیم.
اجازه دهید برای شما عزیزان نیز این دلیل را توضیح و به نگارش در بیاوریم.
اگر کمی به بازار فاستونی نگاهی بیندازید کافیست از تاجری که کالیته مد نظر شما را دست اول خریده مرحله ای پیش رفته و از دست دوم یا سوم فاستونی مدنظرتان را خریداری کنید حداقل ۸-۷ هزار تومان با نرخی که نساجی ارائه کرده است گران تر تهیه خواهید نمود، زیرا اکثر تجار این صنف معتقدند که باید سود بالایی از فروش انواع پارچه فاستونی به دست بیاورند.
عزیزان اما پارچه فاستونی آیدا نزدیک به هزار نفر نیروی انسانی دارد که در زمینه فروش بسیج شده اند تا محصولی که به دست شما می رسد بدون واسطه و با قیمت اصلی باشد، تا هزینه هایی که مصرف کننده نهایی به عهده خواهد گرفت با انتخاب برند فاستونی آیدا به حداقل برسد.
جدا از اینکه قیمت هایی که ارائه خواهیم داد بسیار متفاوت تر از عرف بازار است کیفیتی که مشاهده خواهید کرد نیز مرغوب تر از هزینه ای است که بابت فروشش اعلام نموده ایم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.