مجموعه آیدا تولیدی انواع پارچه ایرانی

مجموعه آیدا یکی از تولیدی های بزرگ کشور در زمینه انواع پارچه ایرانی است که می تواند به عنوان مرکز تولید فاستونی، پارچه بیمارستانی به همراه نمونه کار های پیراهنی و مبلی نقش پر رنگی را در بازار منسوجات ایفا نماید.
اگر جزو مغازه داران صنف پارچه فروشی باشید طبیعتا برند های معروف و همچنین صاحب سبک شغلتان را خواهید شناخت به طور مثال کسی که در زمینه موبایل فعالیت دارد ممکن نیست که حتی اگر به تازگی و نزدیک به سه ماه از عمر شغلش بگذرد برند آیفون را نشناسد همین قضیه در بازار پارچه نیز پیش می آید.
پس به عنوان فروشنده به روزترین و آخرین اطلاعات دنیای پارچه را در زمینه تولید بدانید و مدام به فکر کسب اطلاعات جدید باشید تا وقتی مشتری مغازه شما می آید و پارچه پالتویی برند خاصی را نیاز دارد بتوانید پاسخ او را بسیار روشن و واضح بدهید و حتی اگر موجودی نداشتید شبیه ترین پارچه به مورد ذکر شده را به او پیشنهاد دهید.

پارچه آیدا یکی از مجموعه های تولید و بازرگانی است که در زمینه پارچه های مختلفی فعالیت داشته و انواع مدل های متفاوت محصولات شرکت را در بازار با نرخ مستقیم کارخانه حتی برای یکی دو طاقه نیز ارسال خواهد نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.