متراژ یک طاقه انواع پارچه فاستونی ایرانی

آیا می دانید انواع پارچه فاستونی ایرانی متراژ یک طاقه این مدل پارچه چند متر است؟ عدل پارچه های فاستونی ایرانی چند طاقه ای یا چند متری است؟
انواع پارچه فاستونی ایرانی منظور تمامی مدل هایی است که در کارخانجات و ریسندگی و بافندگی پارچه فاستونی داخلی تولید می گردد. که برای امر صادرات نیز استفاده خواهد شد که طاقه های آن در خرید و فروش داخلی یا خارجی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

متراژ طاقه فاستونی

طاقه های فاستونی در ایران ۳۰ متری هستند، به طوریکه تمامی تولیدکنندگان پارچه فاستونی کشور طاقه های خود را ۳۰ متری بسته بندی می کنند و تا به امروز دیده نشده است که یکی از این تولیدکنندگان عرف بازار فاستونی را بر هم زده و ۲۵ یا ۴۰ متری اش کند. البته گاهی در دستگاه ممکن است یک الی دو متر اضافه یا کم به متراژ طاقه تغییر کند.
در عدل بندی نیز ۱۸۰ متر یا ۲۴۰ متر را خواهیم دید. که برای هنگامی که قرار است فروشنده یک عدل از رنگی خاص بین پارچه های فاستونی خود به شما ارائه دهد اکثر عدل ها ۱۸۰ متری که شامل ۶ طاقه ۳۰ متری است را برایتان ارسال خواهد کرد. اما وقتی یک پارچه در رنگبندی مختلف قرار است به صورت عدل دست شما برسد متراژ عدل شما ۲۴۰ متر شامل ۴ رنگ از پارچه که هر رنگ دو طاقه خواهد بود تحویل می شود.

در صادرات پارچه فاستونی نیز به همین شکل عمل می شود و عدل های ۱۸۰ متری را برای مشتری خارجی در هر رنگ بررسی می کنند و کامیون را به طوری بارگیری خواهند کرد که تمامی رنگبندی ها به صورت عدلی و بسیار شیک بسته بندی شده و در مرز به مشتری تحویل داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.