پخش انواع پارچه فاستونی با قیمت ارزان

آیا نمی خواهید به عنوان نماینده فروش شرکت پارچه آیدا پخش انواع پارچه فاستونی با قیمت ارزان را به عهده گرفته و به لیست همکاران ما در این زمینه بپیوندید؟
اجازه دهید قبل از هر چیزی در زمینه نماینده فروش از دید و معنی ما صحبت کنیم تا بهتر در زمینه همکاری با شرکت ما یا هر مدل شرکت بازرگانی دیگری به فکر بیفتید.
امروزه بازار پارچه و منسوجات کشور دچار رکود فوق العاده ای شده است و تمامی تولیدکنندگان از اوضاعی که برای کار دارند شاکی هستند زیرا واردات بالای پوشاک و پارچه و همچنین وام های کلانی که برایشان در نظر گرفته شده است، باعث شده تا حتی گاهی بازار را خالی کرده و کارخانه را تعلیق یا تعطیل کنند.
در این اوضاع آشفته اگر بتوانید به عنوان یک سرمایه گذار یا حتی نماینده ای که فروش پارچه های شرکتی را به عهده می گیرند می توانند در مراحل اول و جلب اعتماد و جذب مشتری سخت کار کنند تا بتوانند در منطقه ای جذب مشتری داشته باشند و به عنوان فروشنده عمده در حوزه شان جا بیفتند سپس کم کم از شرکت تامین کننده نیز درخواست سود بیشتر و حتی سهیم شدن در درصد سود را خواهند داشت که من ماهیانه ۱۰ هزار متر در فلان منطقه پخش دارم، از این به بعد می خوام مستقیما نرخ کارخونه رو اعلام کنم و در این زمینه نیاز هست تا مذاکراتی با هم داشته باشیم.
برای کسی که از قبل عملش ثابت کرده که ماهیانه بیشتر از ۱۰ هزار متر نیز پارچه را در این اوضاع به راحتی به فروش برساند خود کارخانه و مدیر عامل نیز سهم خوبی از سود را در نظر خواهد گرفت.

اگر در زمینه فروش پارچه فاستونی ارزان قیمت قصد همکاری با شرکت پارچه آیدا را دارید نرخ های بی نظیر ما را از مدیر فروش گرفته و فروشتان را آغاز کنید و مرحله به مرحله خودتان را تبدیل به یکی از نمایندگان فروش ما در منطقه خود کنید که بدون اینکه سرمایه های هنگفت و کلانی را بابت نمایندگی پرداخت کرده باشید بتوانید از این شرایط بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.