صادرات انواع پارچه ترمه ایرانی به سنگاپور

آیا می دانید صادرات انواع پارچه ترمه ایرانی با عرض ۱ و ۲ متر به کشور سنگاپور می تواند استقبال فوق العاده بالایی از طرف آسیای دور داشته باشد و رکود شدیدی را که بر صنعت نساجی کشور انداخته تا حدی برطرف سازد.
مدت مدیدی است که مسئولین و صاحب منصبان در زمینه صنعت نساجی کشور اقدام قابل توجهی برای تکان دادن این حوزه از رکود و تورم شدیدی که پیدا کرده است انجام نداده اند و روز به روز شاهد افزایش تعلیق و یا حتی تعطیلی واحد های تولید نساجی کشور می شویم و در این بین واسطه ها نیز توانسته اند به سادگی بازار را به دست بگیرند و جنس تقلبی یا با کیفیت پایین را به مشتریان خود ارائه دهند و همین سبب می شود تا کالای ایرانی از چشم مشتریان افتاده و آن ها به مصرف پارچه های خارجی و وارداتی روی آورند.

در این میان پارچه ترمه یکی از اصیل ترین پارچه هایی است که در تولیدی ها و کارگاه های ایرانی خصوصا شهر یزد تولید گشته و خوشبختانه هنوز هم یکه تاز بازار های رقابتی خارجی است و صاحب نام و آوازه بسیار زیادی در بین رقابت جهانی است.
کشور سنگاپور یکی از توریست پذیرترین کشور های آسیای دور است که با توجه به نزدیکی فرهنگ و اقلیم و سنتی بودنشان با ایرانی ها یکی از محبوب ترین اجناسی که برای صادرات به آنجا می توان استفاده کرد پارچه ترمه ایرانی است.
کافیست شما ترمه های اصل را با کیفیت بسیار مرغوب و در حد توان خرید مشتری هایتان به آنجا صادر کنید، به سادگی بازار را در دست گرفته و می توانید یکی از کسانی باشید که به صنعت نساجی کشور نیز در زمینه صادرات خدمت نموده اید.
انواع پارچه ترمه را از شرکت پارچه آیدا تهیه نموده و به صورت رولی، طاقه ای یا ست های آماده به سفارش خودتان سریعتر از یک هفته کاری تحویل بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.