پارچه مبلی ایرانی مدل مخمل زرشکی

پارچه های رومبلی ایرانی از جنس مخمل یکی از بهترین مبلی ها هستند و در اثر گذشت زمان باکیفیت می مانند که در مدل های شیک و رنگ هایی مثل زرشکی بیشترین زیبایی را به اتاق می بخشند.
چنانچه برای رومبلی های منزلتان پارچه مخمل را انتخاب می کنید باید پیش از انتخاب نکاتی را به یاد داشته باشید. یکی از موثرترین ملاک ها این است که پارچه مخمل مات و بدون پرز برای دکوراسیون خانه هایی وسیع مناسب است و همچنین پارچه های مخملی که دارای پرز هستند و از جنس براقی برخوردارند، مناسب دکور منزل های کوچک می باشند.
نکته بعدی این است که چنانچه دائما نگران لکه ها و گرد و غبار روی مبل هستید بهتر است پارچه رومبلی را از رنگ هایی مثل زرشکی یا فیلی انتخاب نمایید تا هر گونه لکه ای در آنها کمتر دیده شود چنانچه پارچه های زرشکی بخاطر رنگ خاصش با بیشتر دکورها زیبا بنظر می رسد و با هر مبلمانی تناسب دارد.
یکی دیگر از نکته هایی که باید توجه داشته باشید این است که برای خرید پارچه رومبلی در هر مدلی به مراکز معتبر پارچه فروشی مراجعه نماید تا پارچه های ایرانی تقلبی را به عنوان پارچه مرغوب به شما نفروشند زیرا بسیار دیده شده است که اجناس ایرانی و از نوع بی کیفیت از سوی برخی افراد به جای اجناس با کیفیت فروخته شده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.