قیمت اینترنتی پارچه بیمارستانی فلامنت سبز

قیمت اینترنتی پارچه بیمارستانی فلامنت سبز معمولا نسبت به سایر رنگ های این پارچه بالاتر است، زیرا برای تکمیل مواد بیشتری نیاز بوده و هزینه رنگرزی گران تری را برای تولیدکننده خواهد داشت.
پارچه های بیمارستانی تترون و فلامنت معمولا در شش رنگ صورتی، آبی، سبز مغز پسته ای، یشمی، یاسی، بنفش مورد نیاز بیمارستان ها قرار می گیرند که دو رنگ صورتی و آبی به خاطر تیراژ بالای مصرف به صورت دائمی و دپو شده در انبار کارخانجات موجود خواهد بود و سایر رنگ ها بسته به نیاز مرکزی که درخواست داده است در کمتر از یک هفته کاری تکمیل و رنگرزی خواهد شد.
در بین این مدل ها رنگ سبز هزینه بیشتری دارد و سبب می شود تا هنگامی که قیمت برای پارچه فلامنت ساده اعلام می شود رنگ سبز کمی نسبت به سایر انواع گران تر شود.
اگر قرار است پارچه بیمارستانی سبز خریداری کنید و در هر فصل تیراژ خریدتان بیشتر از ۲۵۰۰ متر است، بهترین سود را زمانی خواهید داشت که خام آن را تهیه نموده و خودتان رنگ کنید تا هزینه ای بابت ایاب و ذهاب هنگام رنگرزی تولیدکننده و سود هر دو طرف و واسطه ای که قرار است پارچه را به شما تحویل دهد کم شده و با نرخ ارزان تری پارچه را تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.