کارخانه عرضه کننده پارچه فلامنت بیمارستانی

چند کارخانه را می شناسید که عرضه کننده پارچه فلامنت بیمارستانی بوده و برای طرف حساب بودن با نساجی شما قابل اعتماد باشند؟
حتما می دانید که انجام شدن یک معامله نیازمند به اعتماد دوسویه است، تولیدکننده باید از توانایی مالی مشتری مطمئن شده و همچنین خریدار نیز باید اعتماد پیدا کند که این فروشنده تیراژ مورد نیاز او توانایی ارسال داشته و کیفیت و جنس مورد نیازش را دقیقا به همان شکلی که تائید کرده خواهد داشت.

چند دقیقه پیش مشتری که برای پارچه های مانتویی منتظر ارسال نمونه پارچه ها بود از طریق واتساپ با واحد فروش ما ارتباط گرفته و دقیقا جملات زیر بین این دو شخص رد و بدل شد که می توانید شما نیز خلاصه آن را مطالعه بفرمایید:
مشتری: سلام خانم، من نمونه کار هاتون رو دیدم ولی نمونه هاتون هنوز دستم نرسیده.
فروشنده: عرض کرده بودم خدمتتون برای ارسال نمونه ها محبت بفرمایید هزینه پستی آن را واریز کنید تا ان شالله در اول وقت اداری خدمت شما ارسال گردد.
مشتری: خانم تا جایی که من بدونم هزینه ارسال به پای خود شماست، قرار باشه من خرید کنم، میرم از دست اول و اصل کاری میخرم، و پول هم نمیدم مگه قراره پفک نمکی بخرم که بدون اینکه جنس رو ببینم یا لمس کنم خریدی انجام بدم.
اگه دفتر دستکی تو تهران دارید که آدرس بدین ما بریم اونجا.
فروشنده: شما خرید هاتون رو از جا های دیگه انجام بدین بهتره.
مشتری: همه کارخانه های معتبر دفتر فروش تو تهران دارن  شما ندارین ما هم میریم از معتبر ها خریدمون رو انجام میدیم.
فروشنده: ما عرض نکردیم دفتر تو تهران نداریم، به علت ادبیات بسیار سخیف و درجه پایین شما لازم ندونستیم با مجموعه مون همکاری داشته باشید.

عزیزانی که با مجموعه شرکت پارچه آیدا قبلا همکاری داشته اند می دانند که دفتر فروش ما در تهران همیشه پاسخگوی مشتریانمان بوده و خیلی از قرار های کاری را خود سرکار خانم محمدی نیز در صورت نیاز حضور خواهند داشت.
اما خود شما قضاوت کنید که آیا درست است مجموعه ای که روزانه بالغ بر ۵۰ نفر تماس گرفته و نیازمند دیدن نمونه پارچه هایش هستند هزینه ارسال پستی که باید به اداره پست پرداخت شود را به عهده بگیرد در صورتی که هیچ تضمینی به خرید هیچکدام از این مشتریان نیست؟
تازه از نظر شما کسی که با این ادبیات صحبت می کند، آیا اصلا قابل اعتماد است که به عنوان یک مشتری محترم باکلاس با او برخورد شده و بهترین شرایط برای خریدش محیا شود؟
کسی که ۸ تا ۱۰ تومان بابت دیدن پارچه جهت تولید خرید نمی نماید قرار است با چه سرمایه ای بالغ بر چند میلیون تومان خرید نقدی داشته باشد؟

پارچه های فلامنت ساده و همچنین چهارخانه بیمارستانی ما عرض ۱٫۵ متر دارند و در رول های ۱۵۰ متری به فروش می رسند که عدل های ۶۰۰ متری دارند که دائما دو رنگ صورتی و آبی آن برای عرضه به مشتریان آماده خواهد بود.
منتهی در نظر بگیرید که ارسال نمونه از طرف ما تمامی هزینه های حمل و نقلش به پای خود شماست و اگر آن ها را تقبل بفرمایید ما در اسرع وقت نمونه کار های چهارخانه بیمارستانی فلامنت را برایتان ارسال خواهیم نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.