عرضه عمده انواع پارچه شلواری

انواع پارچه شلواری برای فرم مدارس، اداری و پرسنلی معمولا نزدیک به اواخر تابستان با تیراژ عمده تری عرضه خواهند شد زیرا نیاز بازار پوشاک مردانه به این مدل پارچه در این زمان بیشتر می گردد.
پارچه شلواری بسته به اینکه قرار است کجا مصرف گردد، آیا برای شلوار تک در بوتیک ها به فروش خواهد رسید، برای قشر دانش آموز یا دانشجو است، گاهی ممکن است قرار باشد برای پرسنل یک اداره، ارگان یا یکی از نهاد های بخش خصوصی و حتی دولتی مورد نیاز باشد و تمامی این مصارف بر روی انتخاب پارچه تاثیر بسزایی خواهد داشت.
به طور مثال برای کارمندان اداراتی از قبیل برق، گاز، مخابرات و یا شهرداری می توان از پارچه فاستونی پلی استر ویسکوز تافته و گاباردین ساده آیدا استفاده نمود که در زیر نمونه هایی از رنگبندی پارچه را برای شما عزیزان به نمایش خواهیم گذاشت، استفاده کرد.

پارچه شلواری

اگر به رنگبندی این فاستونی گاباردین دقت کنید متوجه می شوید که انگار برای فرم پرسنل تکمیل شده و مخصوص همین کار است که با آن بتوان انواع شلوار مردانه را دوخت.
پارچه آیدا یکی از بهترین عرضه کنندگان انواع پارچه شلواری به بازار بوده که بهترین کیفیت را با ارزان ترین قیمت ارائه خواهد نمود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.