بهترین فروشنده عمده پارچه ایرانی

آیا می دانید برای انتخاب بهترین فروشنده پارچه ایرانی به صورت عمده باید به چه نکاتی توجه کرده و در تصمیم گیری قابل اهمیت هستند؟
قطعا شما نیز اولین فاکتوری که به ذهنتان می رسد، قیمت خواهد بود.
اما در اصل قیمت چه تاثیری بر روی سرنوشت معاملات عمده و بزرگ خواهد داشت؟
تصور کنید قرار است چندین میلیون تومان بابت خرید یک مدل پارچه ایرانی پرداخت کرده و منتظر باری باشید که به دستتان می رسد، در تصورتان قیمت بسیار مناسبی نیز در تهیه به شما اعلام گشته و از خریدتان کمال رضایت دارید.
اما وقتی پارچه به دست شما می رسد متوجه می شوید خرابی داشته و عرضه آن از نصف طاقه کمتر شده و اصلا آن چیزی نیست که در ابتدای صحبت با فروشنده طی کرده اید؟
آیا قیمت ارزانی که بابت خرید به شما اعلام کرده اند می تواند جبران خسارت وارد شده به شما باشد؟
قطعا ضرری که متحمل گشته اید این جمله را به خاطرتان می آورد که کاش هزینه بیشتری خرج می کردم اما بارم سالم به دستم می رسید.
عزیزان دسترس پذیری فروشنده، کیفیت باری که برایتان ارسال می کند و صد البته پاسخگویی او به تمامی سوالات، ابهامات و شبهات شما در خرید می تواند یک خرید پر از سود رقم بزند.
نگران قیمت نباشید، تمامی مجموعه های بزرگی که در زمینه فروش فعال باشند طبیعت قیمت های دست اول تری به نسبت سنتی های بازار خواهند داشت.
پارچه آیدا می تواند مجموعه ای بزرگ با داشتن دفاتر فروش و نمایندگی در اقصی نقاط کشور برای دسترسی شما به انواع پارچه ایرانی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.