کارخانه تولیدکننده انواع پارچه تترون آیدا

مجموعه آیدا صاحب یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین کارخانه های تولیدکننده انواع پارچه تترون است که برای مصارف مختلف با مشخصات و ویژگی های متفاوت ارائه خواهد شد.
به نظر شما چرا در جمله بالا گفته شد بزرگ ترین کارخانه در ایران است؟
عزیزان بزرگ بودن یک مجموعه را گسترده کار و فعالیتش مشخص می کند وقتی تنها یک مدل پارچه با عرضی مشخص تولید شود طبیعتا تنها در این زمینه فروش داشته و سایر مشتریان و متقاضیان را راضی نگه نخواهیم داشت اما به حمد و قوه الهی ما توانسته ایم بیشترین انواع مدل پارچه تترون را در بین محصولات ارائه خود داشته و بیشترین متراژ فروش را در هر ماه به برند خود اختصاص دهیم که البته ممکن است در کنار این کار برند مشتریان عمده خود را نیز بر روی تترون های تولید شده سفارشی پیاده کنیم.

اما چرا معتبرترین کارخانه را به پارچه آیدا نسبت دادیم؟
اعتبار یک مجموعه از نظر اقتصادی و تجاری به میزان ثبات هزینه دخل و خرجش دارد که کمترین تاثیر را از شرایط محیطی داشته باشد.
به عنوان مثال در یک هفته گذشته شاهد افزایش قیمت نخ و رنگرزی در استان اصفهان بودیم، در این شرایط تمامی صاحبان برند و به نام هزینه هر متر پارچه خود را تا نزدیک ۱۰ درصد افزایش دادند و به یکباره هرج و مرجی در بحث فروش و همچنین اعلام نرخ به بازار دیده شد به طوریکه مشتریان بعد از استعلام نرخ دیروز خود در آن پارت زمانی فردایش موفق به خرید با قیمت قبلی نبودند.
اما در این بین اگر کارخانه ای باشد که با این نوسانات قیمت کمترین تغییر را بر روی اطلاعات اعلام شده خود داشته باشد آیا از نظر شما به اسم برندی معتبر شناخته نخواهد شد؟

پارچه آیدا خوشبختانه می تواند به سادگی در بازار ادعای دو مشخصه و فاکتور بالا را داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.