فروش انواع پارچه پالتویی فوتر

فروش انواع پارچه پالتویی از جمله ماهوت، فوتر و چرم که جزو پراستقبال ترین مدل های بازار برای پالتو زنانه هستند از اواسط تابستان آغاز خواهد گردید.
پارچه های پالتویی شامل اجناس مختلفی می شوند که اکثرا وارداتی هستند، چرم و فوتر بیشترین درخواست را در بین تولیدکنندگان ایرانی برای پالتو زنانه و همچنین مردانه دارد به طوری که هر ساله حدود ۲٫۵ برابر تیراژ سایر مدل ها این دو طرح را فروش خواهیم داشت.
رنگبندی پارچه پالتویی نیز نکته مهمی است که بر روی فروش تاثیر مستقیم می گذارد زیرا خانم ها همیشه دوست دارند بیشترین تنوع را برای خرید داشته و در بین انواع مختلف مدل ها اقدام به خرید پالتوی مورد نظرشان نمایند.
انواع پارچه پالتویی فوتر را در رنگبندی کامل با قیمت نازل و مقطوع از بنکدار نخواهید زیرا بنکداران مسئول فروش تاجرینی هستند که امر واردات و ترخیص آن را انجام داده اند و مستقیما وارد پروسه فروش نشدند. هنگامی که ارتباط مستقیم شما با واردکننده یا حتی تولیدکننده مدل ایرانی این پارچه داشته باشید می توانید به سادگی نزدیک به حداقل ۳ الی ۷ درصد هزینه هر متر را کاهش داده و سود غالبی را به دست آورید.
مرکز خرید انواع پارچه پالتویی فوتر باید به عنوان یک فروشگاه بزرگ در قالب یک شرکت بازرگانی موفق عمل نماید و بیشترین تیراژ درخواستی شما را پاسخگو باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.