صادرات انواع پارچه پیراهنی نخی نمره ۴۰

صادرات انواع پارچه پیراهنی نخی با نمره ۴۰ که جزو برترین کیفیت های بازار جهان می شود را تعداد کمی از مجموعه های بازرگانی کشور انجام می دهند، زیرا هزینه بافت و تکمیل این مدل بالا بوده و اکثر تولیدی های داخلی نمره نخ ۳۰ را برای پارچه پیراهنی مورد نیازشان ترجیح خواهند داد.
پارچه های پیراهنی نخی که معمولا همان الیاف پنبه ای است و بیشتر مد نظر مشتری منظور از نخی بودن کار جنس طبیعی بودن الیافی است که در بافت آن به کار رفته که اکثرا پنبه را انتخاب خواهند کرد مدل های مختلفی دارد که در بازار داخلی به خاطر اوضاع نابسامان اقتصادی و توان مالی پایین مشتریان جزئی کار نمره ۳۰ را ترجیح داده تا پارچه پیراهنی تمام نخ برایشان هزینه کمتری ببرد اما هنگامی که پای صادرات به میان می آید طبیعتا باید کیفیت را بالاتر برده و سعی در جلب رضایت مشتریان خارجی داشت.
نمره نخ ۴۰ برای پارچه های تمام نخی (پنبه ای) کاری قابل قبول و تائید اکثر کشور های اروپایی، آسیای دور، حاشیه خلیج فارس خواهد بود.

اگر قصد دارید کالیته ای را برای مشتری خود ارسال نمایید، چرا یکی دو طاقه را خریداری نکرده و نمونه کار های مختلف پیراهنی را نیز به همراه کالیته و مدل های مختلف پارچه ای که در مذاکره ارائه می نمایید، عرضه نخواهید کرد تا نشان دهید بلد کار هستید و حتی محصولات نهایی پارچه ارائه شده تان را نیز داشته و از بازار و مدل های مختلفش اطلاع دارید.
پارچه آیدا می تواند کالیته های مختلف پارچه پیراهنی صادراتی تمام نخی که با نمره ۴۰ باشد و مخصوص امر صادرات است را با متراژ های متفاوت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.